Spinings ZENAQ ASTRA 76 Bamboo work (RG)

Spinings ZENAQ ASTRA 76 Bamboo work (RG)
Skaits:
Produkta apraksts

Bamboo work ir speciāla, krāšņas apdares spiningu sērija. Zenaq ar šiem spiningiem vēlējās atdzīvināt sajūtu, kāda bija ķerot ar bambusa spiningiem, daudzus desmitus gadus atpakaļ. Sērijā ir četri dažādi modeļi, kuri no standarta modeļiem atšķiras vizuāli. Pirmkārt spiningu blankai ir izmantota lakotam bambusam raksturīga krāsa. Gredzeniem tiek izmantoti speciālas krāsas diegi, lai tie saplūstu ar blanku. Spoles turētājs ir no alumīnija, ar metāla gredzenu, un apdarināts ar stilizētiem koka rokturiem. Ir izmantoti Fuji K sērijas titāna gredzeni, kā arī ir pieejami speciālie RG tipa gredzeni, kas domāti pītajām (PE) auklām. Bamboo work spiningos ir iestrādāta pirmklasīga kvalitāte, ķeršanas īpašības un estētiskais baudījums. Lielisks spinings dāvanai!


Astra 76 ir paredzēts vieglajam džigam. Spinings veic tālus metienus, un pateicoties jutīgai blankai ir spējīgs nodot pat vismazākās copes.


Trad 87 spinings ir projektēts pamatā kalmāru copei. Blanka ir asa un jaudīga. Tai pat laikā spininga spice ir pietiekami jutīga, lai varētu veikt dažādas animācijas ar mānekļiem. Spinings būs lielisks darbojoties no krasta, un ar to varēs veikt tālus metienus.


Damper 90 modelis ir domāts ļoti tāliem metieniem, darbam tālā distancē. Lielisks spinings tieši copei no krasta. Tests ļauj izmantot vidējā svaru diapazona mānekļus, turklāt blanka atļauj darboties arī ar ļoti viegliem mānekļiem. Lielisks spinings trenkājot trofejas asarus vai zandartus no krasta.

Duro 87 kalmāru copei domāts spinings. Testa diapazons spiningam ir augstāks – 13-28 grami. Blanka ir nedaudz mīkstāka, salīdzinot ar Trad 87 modeli. Tai pat laikā ir palikusi augstā jutība, kā arī lieliskās metiena īpašības. Lieki piebilst ka spininga blankas apakšējā daļa ir jaudīga, pateicoties kam var lieliski izvilkt trofejas. Mūsu apstākļos šis spinings lieliski derēs dažādām džiga tehnikām, džiga animācijām. Pateicoties spininga garumam ar to var ērti strādāt gan no krasta, gan arī laivas.

Ražotājs: Zenaq
Ražošanas valsts: Japānā


kosmodroms