Finansējums laivas iegādei sadarbībā ar Luminor!

2023-10-11 12:51:21

Motorlaivas iegāde ir nopietns lēmums. Iespējams pat nopietnāks par automašīnas iegādi. Ja automašīnai kaut kas neapmierina, to var ļoti ātri un vienkārši pārdot un atkal tikpat ātri nopirkt citu. Ar laivu tas ir citādi.

Laivas iegādes stāsts sākas ar sapni, vīziju un precīzu vēlmju noformulēšanu. Turpinās ar ideālā modeļa meklējumiem, izpēti, piedāvājuma apzināšanu, komplektācijas un krāsas izvēli, ražošanu, piegādi un visbeidzot aprīkošanu.

Galarezultātā tas ir vesels projekts, izstrādāts un sabūvēts tieši Jums! Katra detaļa un nianse ir svarīga, lai sapņa piepildījums būtu nevainojams un motorlaiva kalpotu gadiem ilgi.   

Mūsu pieredze laivu tirdzniecībā vairāk kā 12 gadu garumā rāda, ka klientu ieplānotais budžets nereti ļauj piepildīt vīziju par perfekto laivu tikai daļēji. Dažkārt piertūkst pavisam nedaudz, bet klients nevēlas gaidīt un iegādājas lētāku laivu uzreiz. Pēc kāda laika to pārdod un tomēr pērk sākotnēji iecerēto, gala rezultātā pārmaksājot.

Ievērojot šo tendenci priecājamies paziņot, ka esam uzsākuši sadarbību ar Luminor Bank, kas piedāvā īpašus nosacījumus finansējumam ūdenstransporta, tostarp arī FINVAL alumīnija laivu iegādei! 

Piepildi savu sapni uzreiz! Izvēlies FINVAL!

 

Vairāk informācijas par finansējumu un pieteikuma anketu atradīsiet šeit  LUMINOR  mājaslapā 

Aizpildot anketu jānorāda mūsu partnera kods PAREBO

Ja pirms anketas aizpildīšanas vēlaties privātu konsultāciju ar mūsu menedžeri Luminor, lūdzu sazinieties ar mums tel. 20011888!

kosmodroms