Eholote LOWRANCE EAGLE 9 TripleShot™ ROW

Eholote LOWRANCE EAGLE 9 TripleShot™ ROW
Skaits:
Produkta apraksts

Lowrance EAGLE ir jauna, daudzfunkcionāla eholote, kas paredzēta makšķerēšanai un laivošanai, nodrošinot vienmērīgu darbību, pateicoties jaudīgai veiktspējai, daudzpusīgām sonāra tehnoloģijām un precīzam un skaidram IPS ekrānam. EAGLE sērija ietver automātiski pielāgojamu sonāru, SideScan un DownScan Imaging tehnoloģijas, kā arī FishReveal funkciju, kas atvieglo zivju noteikšanu, izmantojot Lowrance CHIRP sonāra un DownScan Imaging priekšrocības vienā ekrānā. EAGLE izmanto pavisam jaunus TripleShot HD sonāra devējus, kas nodrošina ārkārtīgi precīzu zemūdens ainu ekrānā. EAGLE sērija ietver integrētu kartēšanu, kā arī reāllaika Genesis Live kartēšanu, kas ļauj reāllaikā kartēt labākās makšķerēšanas vietas un nezināmus ūdens apgabalus, saglabāt savu karti tieši C-MAP kartē vai tukšā atmiņas kartē.

 Lowrance EAGLE ir lietotājam īpaši draudzīga un daudzpusīga eholote/karšu ploteris, kas radīta makšķerēšanai un visa veida ūdens aktivitātēm. Jaunais EAGLE IPS ekrāns piedāvā ļoti skaidru un viegli interpretējamu attēlu jebkuros apstākļos, pat tiešos saules staros. Pateicoties jaunajam IPS ekrānam, attēls paliek skaidrs pat ar polarizētām saulesbrillēm. EAGLE sniedz jums informāciju, kas padara jūsu laivošanas pieredzi uz ūdens drošu un patīkamu. Vienlaicīgi ekrānā varat viegli pārraudzīt karti, sonāra datus, dziļumu, atrašanās vietas informāciju, akumulatora spriegumu un citus svarīgus datus.

 Pateicoties pilnībā automātiskajiem sonāra iestatījumiem, tagad varat vēl vairāk koncentrēties uz makšķerēšanu pavadot mazāk laika iestatījumu veikšanai. Ierīce automātiski pielāgo iestatījumus atbilstoši mainīgajiem apstākļiem, tādējādi vienmēr garantējot labāko iespējamo sonāra attēlu. Jaunā Twist-Locking strāvas vada un sonāra savienojuma sistēma nodrošina, ka kabeļi paliek vietā pat mainīgos laika apstākļos, padarot EAGLE uzstādīšanu vienkāršu un ātru.

 Jaunais TripleShot HD sonāra devējs ir lieliski piemērots makšķerniekam, kurš vēlas, lai visas funkcijas būtu ērti pieejamas vienā devējā. Tas ietver platleņķa augstas frekvences CHIRP datus, kā arī ļoti precīzus zivju atrašanās vietu attēlus, ko nodrošina SideScan, DownScan Imaging un FishReveal tehnoloģijas.

 

Tehniskie dati:

-  Skaidrs 9” collu IPS ekrāns

-  Reāllaika Genesis Live kartēšana C-MAP kartē vai tukšā atmiņas kartē

- Lowrance TripleShot HD sonāra devējs ar augstu CHIRP frekvenci, SideScan, DownScan Imaging un FishReveal tehnoloģijām

- Platleņķa 200 kHz Augstas izšķirtspējas CHIRP un 455/800 kHz DownScan lejasskats / SideScan sānskats

-  Jaunas krāsu paletes sonāra skatiem

-  Automātiski sonāra iestatījumi

-  Optimizēta tastatūra un ērta piekļuve svarīgākajām funkcijām ar vienu pieskārienu

-  Kartes opcijas ietver C-MAP, C-MAP Genesis vai Navionics

-  MicroSD kartes slots (maks. 32gb)

-  Ātra un droša Twist-Locking savienojumu sistēma ar strāvas vadu un devēju

-  Ūdensizturības pakāpe IPX7, ar aizvērtu karšu lasītāja slotu

-  9 collu izšķirtspēja 1024 x 600

-  Darba temperatūras diapazons -15°C - +55°C

-  Darba spriegums 12v DC (10,4-17VDC)

-  Elektroenerģijas patēriņš 7 collu ierīcei 0,55 A / 9 collu ierīcei 0,64 A

 

Komplektā ietilpst:

-  Lowrance EAGLE 9” collu eholote

-  TripleShot HD 3-in-1 devējs kopā ar stiprinājumu

-  Eholotes montāžas/stiprinājuma kronšteins

-  Strāvas kabelis un drošinātājskosmodroms