Mušiņmakšķere SCOTT TIDAL 9'0'' #10 4-pc MUSKY/PIKE

Mušiņmakšķere SCOTT TIDAL 9'0'' #10 4-pc MUSKY/PIKE
Skaits:
Produkta apraksts

Apraksts

Nav viegli izvēlēties piemērotu makšķeri, lai makšķerētu pasaules sālsūdens zivju šķirnes. Tas noteikti nav vienkārši. Bet tiem no mums, kas pieņem šo izaicinājumu, SCOTT ir radījis produktu ar lielisku rezultātu.

SCOTT ir izstrādājis Tidal sērijas sālsūdens mušiņmakšķeres, lai padarītu izaicinājumus nedaudz vieglāku. Precīza darbība ūdenī un laba darbība pat vējā, tagad ir kļuvusi vieglāka kā jebkad agrāk. Šīs īpašās sālsūdens mušiņmakšķeres ātri ir gatavas lietošanai, radot uzreizi pietiekoši lielu līnijas ātrumu, tām ir pietiekoši daudz jaudas, lai kontrolētu smagākas un izveicīgākas zivis.

Tāpat kā visas Scott mušiņmakšķeres, Kolorādo darbnīcā, tās gatavo ar rokām, izmantojot kvalificētus makšķeru  meistarus, izmantojot labākos pieejamos materiālus. Šīs sērijas modeļi ir pielāgoti, lai aptvertu visas zivju šķirnes vai situācijas, ar kurām jūs varētu sastapties atklātos ūdeņos.

Nākošajā sālsūdens piedzīvojumā paņemiet Scott sēriju - Tidal. Tidal mazliet atvieglos grūto izaicinājumu

Materiāls un tehnloģija, ražošana

Loka
Scott ir salikto sagatavju armatūras līderis. Mūsu jaunākais uzlabotais pastiprinātais ogleklis palielina stīpas izturību un neitralizē griezes momentu, kas ievērojami palielina liešanas precizitāti un līnijas vadību.

Dabīga apdare
Lai izveidotu dabīgu apdares sagatavi, ir nepieciešamas stingras instrukcijas, lielāka aprūpe,  un tas parāda arī grafīta skaistumu. Scott dabiskā apdare ir saistīta ar to, kā padarīt jūsu makšķeri vieglāku, izturīgāku un produktīvāk lietojamu.

Daudzmoduļi
Ar šo tehnoloģiju tiek precīzi kontrolēta stingrība visā makšķeres garumā. Šī tehnoloģija panāk vienmērīgāku izmešanu un izvilkšanu.


Radīts
Šīs mušiņmakšķeres ir darinātas ar rokām, kvalificētu mušiņmakšķeru izgatavotāju rokās.

Katru Scott makšķeri , ražotnē pilsētā Montrozē, Kolorādo štatā, ASV.

Apkope un rūpes par šo makšķerkātu (ražotāja ieteikumi) 

Scott mušiņmakšķeres ir izgatavotas ar rokām no vislabākajiem materiāliem, lai nodrošinātu augstu veiktspēju. Šīs vienkāršās, bet īpaši nozīmīgās, darbības nodrošinās, ka jūsu Scott-fly makšķerkāts darbojas vislabāk un ilgst visu mūžu

Ūdens ietekme

* Jūsu mušiņmakšķerkāts ir paredzēts darbam uz ūdens un ir paredzēts būt slapjam. Tas nav izgatavots, lai izturētu uzglabāšanu mitrā stāvoklī. * Pirms tā uzglabāšanas, vienmēr pilnībā izžāvējiet to. Pretējā gadījumā, nākamajā reizē, kad to izņemsiet lietošanai, tā vēl būs miltra, un uz tās var rasties pat pelējums, apdares bojājumi un / vai korozija.

* Vienmēr noskalojiet kātu ar saldūdeni un rūpīgi nosusiniet, ja esat to lietojis sālsūdenī.

Makšķerkāta lūzumu novēršana

Izvairieties no sitieniem pret to cietiem vai asiem priekšmetiem, piemēram, koku zariem, akmeņiem u.c.. Šādi procesi var vai nu salauzt kātu, vai arī radīt bojājumus, kas, agri vai vēlu, novedīs pie lūzuma.


Ilgākai kāta kalpošanai, periodiski pārbaudiet tā posmus, lai pārliecinātos, ka tās joprojām ir cieši samontētas un pareizi izlīdzināts. Ja posmi viens otram nav cieši pieguļoši, makšķerkātu var salauzt metiena laikā vai cīņā ar zivi.

Jūsu makšķerkāta gals ir visneaizsargātākā daļa, jo tā ir smalka diametra, viegla un atrodas vistālāk no jums.

Ražotājs uzsver, ka lielākā daļa mušiņmakšķeru ir salauztas automašīnu durvīs, logos, griestu ventilatoros, putekļsūcējos, dēļ mājdzīvniekiem vai citur. Papildu padoms pie šī ir, kad pārvietojoties ar salocītu  vai īpaši iepakotu makšķeri,  pagarinās tās kalpošanas laiku.

Video

Ražotājs: SCOTT


kosmodroms