Laiva SUZUMAR DS420AL

Laiva SUZUMAR DS420AL
Skaits:
Produkta apraksts

SUZUMAR piepūšamajām laivām modeļu grupā no DS290AL līdz DS420AL tiek izmantota saliekama duralumīnija sakausējuma grīda, kas visām šīm laivām nodrošina maksimālu izturību un ilgmūžību. Laivas ar saliekamu alumīnija grīdu un piepūšamu ķīli zem tās nodrošina labu laivas vadāmību un izcilu stabilitāti pie jebkura ātruma. Alumīnija grīdas priekšrocība salīdzinājumā ar finiera grīdām ir ilgāks lietošanas laiks, labāka izturība pret mitrumu un augstāka stingrība, it sevišķi izmantojot jaudīgākus dzinējus ( no 9,9Zs un lielākus ). Izmantojot jaudīgākus dzinējus vajadzētu īpaši sekot pareizam spiedienam laivas balonos ( 0,25 bar ), tas ļaus izvairīties no laivas grīdas deformācijas.

Jebkurš no modeļiem būs lieliski piemērots priekš makšķerēšanas ar draugiem, ģimenes atpūtai uz ūdens vai arī garākiem braucieniem un lieliem ātrumiem. Piepūšamās laivas ar cieto grīdu sevišķi iecīenījuši makšķernieki, jo tās ir parocīgas gan makšķerējot stāvus, gan izmantojot makšķernieku krēslus un galdiņus. Laivas ar mūsdienīgu dizainu, vienkāršu uzbūvi un lielisku komfortu.

SUZUMAR AL modeļu saimi papildinājusi jauna laiva -SUZUMAR 420AL, kuras ārējais garums ir 4.20m, platums sasniedz 2.01m un dzinēja maksimālā jauda 30Zs, laiva ar saliekumu alumīnija grīdu šobrīd vislielākā savā klasē, ļoti labi piemērota lielākiem ģimenes izbraucieniem, makšķerērešanai ar draugiem vai daivingam. Neatkarīgi ko Jūs darat, jutīsieties vienlīdz konfortabli un ērti!

Modelis DS420AL
Ārējais garums (cm) 418
Iekšējais garums (cm) 308
Ārējais platums (cm)  201
Balona diametrs (cm)  53
Tranča augstums (cm) 38
Laivas svars (kg) 75
Nodaļu skaits 3+1
Max dzinēja svars (kg) 83
Max celtspēja (kg) 1000

Bildēm ir informatīvs raksturs!kosmodroms