Eholote RAYMARINE DRAGONFLY 7PRO, CHIRP Dual Sonar, GPS

719.00 EUR

575.00 EUR

2-4 dienu laikā
Eholote RAYMARINE DRAGONFLY 7PRO, CHIRP Dual Sonar, GPS
Skaits:
Produkta apraksts

Lieliskās Raymarine CHIRP sonāra tehnoloģijas tagad pieejamas daudzveidīgā modeļu klāstā, kas sākas ar budžetam draudzīgo 4 sēriju līdz advancētai 7 sērijai.

Dragonfly 7 PRO  - eholote ar 7" ekrānu un divu kanālu CHIRP sonāru ar DownVision, GPS un C-MAP Essentials ļaus izpētīt zemūdens dzīles tik skaidri, detalizēti un nepārprotami kā nekad! Pateicoties unikālajai, optiski saistošajai Raymarine tehnoloģijai, kas agrāk bija pieejama tikai dārgo sēriju modeļiem, 7 PRO eholotes ekrāns ir labi pārskatāms, saglabā spilgtas krāsas un asu kontrastu jebkuros laika apstākļos, kā arī nekad neaizmiglojas.

Dragonfly priekšrocības - CHIRP tehnoloģija lēciens sonāru tehnoloģiju nākotnē! Eholotē izmantota plaša spektra CHIRP tehnoloģija, kas ūdenī raida daudz vairāk signālu, tādejādi ļaujot Dragonfly daudz precīzāk un skaidrāk interpretēt zem ūdens esošos priekšmetus, zivis un gultnes struktūru. 

Raymarine CHIRP DownVision™ sonāra tehnoloģija ir viena no vislabākajām sonāra tehnoloģijām un nodrošina neticami skaidru, fotoattēlam līdzīgu skatu uz ekrāna. Dragonfly’s CHIRP DownVision™ pārspēj līdzvērtīgus sonārus ar savu dziļuma jaudu (180m) un uzticamo ātrgaitas gultnes apsekošanu. 

Ikviena Dragonfly eholote ir aprīkota ar optiskā savienojuma LCD ekrāniem, kas agrāk bija pieejami tikai augstas klases kuģošanas ierīcēm.  Optiskais savienojums nozīmē, to, ka ekrānam ir papildus līmēts aizsargstikls, kas uzlabo ekrāna attēla kvalitāti, pastiprina krāsas unvaido vēl skaidrāku kontrastu. Šī tehnoloģija nodrošina to, ka ierīcei darbojoties ārpus telpām tās attēla kvalitāti neietekmē apkārtējās vides apstākļi tādi kā spilgta saules gaisma, migla, temperatūras svārstības utml. Tādejādi Dragonfly eholotu ekrāni ir labi pārskatāmi jebkādos laika apstākļos, arī spilgtā saulē, jo neveidojas saules atspulgs, kas uz parastiem ekrāniem rada spoguļa efektu, kā arī tiem neveidojas kondensāts un "migla" uz ekrāna.  


Visi Dragonfly PRO modeļi ir aprīkoti ar iebūvētu Wi-Fi. Savienojot eholoti ar viedtālruni vai planšetdatoru un izmantojot Raymarine Wi-Fish aplikāciju, eholotes ekrāna attēlu var dublēt uz jūsu viedierīces, tādejādi iegūstot laivā divus vai vairāk ekrānus! Viedtālrunī vai planšetdatorā skatāmo infotmāciju var apstādināt, "patīt atpakaļ" un rūpīgāk izanalizēt, tāpat var veikt ekrāna momentuņēmumu un dalīties ar to ar savien draugiem sociālajās vietnēs uzreiz!

 

 

 

 

 

 

 

Laba ziņa visiem, kam interesē dziļuma karšu zīmēšana - visi Dragonfly PRO  modeļi tagad ir savietojami ar Navionics Boating App un SonarShart Live, kas ļauj radīt jūsu iecienītāko, jeb pilnīgi nepazīstamo ūdenstilpņu dziļumu kartes īstā laikā, (uzreiz) tieši uz jūsu viedtālruņa vai planšetdatora ekrāna! Iegūtos sonāra datus var ielādēt Navionics kopējā sistēmā un drīz vien tie būe pieejami kopīgai lietošanai tādejādi pamazām būvējot precīzu kopīgo dziļumu karti. 

 

 

 

 

  • Super spilgts 7", 800 x 480 pikseļu ekrāns
  • Optiskā savienojuma LCD ekrāns
  • Kristāl skaidrs attēls pat spilgtā saulē
  • Garantēti, ka ekrāns nekad neaizsvīst
  • Viegli noteikt gultni un zivis ar divu kanālu CHIRP DownVision
  • Iebūvēts 72 kanālu 10Hz GPS un karšu ploteris
  • WiFi- savietojams ar viedtālruni vai planšeti
  • Iekšējā atmiņa 3000 punkti un 15 maršruti. Izmantojiet SD karti lai saglabātu vēl vairāk punktu
  • Karšu zīmēšana ar Navionics Boating

 

 

Ražotājs: Raymarine
Garantija: 2 gadi
Preces kods: E70320


kosmodroms