Eholote RAYMARINE DRAGONFLY 5PRO, CHIRP Dual Sonar, GPS

623.00 EUR

389.00 EUR

1-2 dienu laikā
Eholote RAYMARINE DRAGONFLY 5PRO, CHIRP Dual Sonar, GPS
Skaits:
Produkta apraksts

Lieliskās Raymarine CHIRP sonāra tehnoloģijas tagad pieejamas daudzveidīgā modeļu klāstā, kas sākas ar budžetam draudzīgo 4 sēriju līdz advancētai 7 sērijai.

Dragonfly 5PRO eholote ar 5" ekrānu un divu kanālu CHIRP sonāru ar DownVision un GPS ļaus izpētīt zemūdens dzīles tik skaidri, detalizēti un nepārprotami kā nekad! Pateicoties unikālajai, optiski sasitošajai Raymarine tehnoloģijai, kas agrāk bija pieejama tikai dārgo sēriju modeļiem, 5PRO eholotes ekrāns ir labi pārskatāms, saglabā spilgtas krāsas un asu kontrastu jebkuros laika apstākļos, kā arī nekad neaizmiglojas.

Dragonfly priekšrocības - CHIRP tehnoloģija lēciens sonāru tehnoloģiju nākotnē! Eholotē izmantota plaša spektra CHIRP tehnoloģija, kas ūdenī raida daudz vairāk signālu, tādejādi ļaujot Dragonfly daudz precīzāk un skaidrāk interpretēt zem ūdens esošos priekšmetus, zivis un gultnes struktūru. 

Raymarine CHIRP DownVision™ sonāra tehnoloģija ir viena no vislabākajām sonāra tehnoloģijām un nodrošina neticami skaidru, fotoattēlam līdzīgu skatu uz ekrāna. Dragonfly’s CHIRP DownVision™ pārspēj līdzvērtīgus sonārus ar savu dziļuma jaudu (180m) un uzticamo ātrgaitas gultnes apsekošanu. 

Ikviena Dragonfly eholote ir aprīkota ar optiskā savienojuma LCD ekrāniem, kas agrāk bija pieejami tikai augstas klases kuģošanas ierīcēm.  Optiskais savienojums nozīmē, to, ka ekrānam ir papildus līmēts aizsargstikls, kas uzlabo ekrāna attēla kvalitāti, pastiprina krāsas unvaido vēl skaidrāku kontrastu. Šī tehnoloģija nodrošina to, ka ierīcei darbojoties ārpus telpām tās attēla kvalitāti neietekmē apkārtējās vides apstākļi tādi kā spilgta saules gaisma, migla, temperatūras svārstības utml. Tādejādi Dragonfly eholotu ekrāni ir labi pārskatāmi jebkādos laika apstākļos, arī spilgtā saulē, jo neveidojas saules atspulgs, kas uz parastiem ekrāniem rada spoguļa efektu, kā arī tiem neveidojas kondensāts un "migla" uz ekrāna.  


Visi Dragonfly PRO modeļi ir aprīkoti ar iebūvētu Wi-Fi. Savienojot eholoti ar viedtālruni vai planšetdatoru un izmantojot Raymarine Wi-Fish aplikāciju, eholotes ekrāna attēlu var dublēt uz jūsu viedierīces, tādejādi iegūstot laivā divus vai vairāk ekrānus! Viedtālrunī vai planšetdatorā skatāmo infotmāciju var apstādināt, "patīt atpakaļ" un rūpīgāk izanalizēt, tāpat var veikt ekrāna momentuņēmumu un dalīties ar to ar savien draugiem sociālajās vietnēs uzreiz!

 

 

 

 

 

 

 

Laba ziņa visiem, kam interesē dziļuma karšu zīmēšana - visi Dragonfly PRO  modeļi tagad ir savietojami ar Navionics Boating App un SonarShart Live, kas ļauj radīt jūsu iecienītāko, jeb pilnīgi nepazīstamo ūdenstilpņu dziļumu kartes īstā laikā, (uzreiz) tieši uz jūsu viedtālruņa vai planšetdatora ekrāna! Iegūtos sonāra datus var ielādēt Navionics kopējā sistēmā un drīz vien tie būs pieejami kopīgai lietošanai tādejādi pamazām būvējot precīzu kopīgo dziļumu karti. 

 

 

 

  • Super spilgts 5", 800 x 480 pikseļu ekrāns
  • Kristāl skaidrs attēls
  • Garantēti, ka nekad neaizsvīst
  • Viegli noteikt gultni un zivis ar divu kanālu CHIRP sonāru ar DownVision
  • Zivs noteikšana ar CHIRP
  • Iebūvēts 72 kanālu 10Hz GPS un karšu ploteris
  • Savietojams ar viedtālruni vai planšeti
  • Karšu zīmēšana īstā laikā ar Navionics
  • Iekšējā atmiņa 3000 punkti un 15 maršruti. Izmantojiet SD karti lai saglabātu vēl vairāk punktu
SPECIFIKĀCIJA:
EKRĀNS
Izmērs 5"
Tips Krāsains LED
Izšķirtspēja 800 x 480
DEVĒJS
Frekvence 200/350 kHz
Tips CHIRP DownVision
Kanāli divi
Pārklājuma leņķis kombinēts ar kopējo pārklājumu 60°
Izejas jauda 262W RMS, 2100W PTP W
Dziļuma jauda 183m (DownVision) un 275m (Chirp sonārs)
Ūdens temperatūra Iekļauts
GPS, NAVIGĀCIJAS, KARŠU un TĪKLA PARAMETRI
GPS iebūvēts 10Hz, 72 kanāli
Intereses punktu saglabāšana eholotes atmiņā 3000
Maršrutu saglabāšana eholotes atmiņā 15
Karšu savietojamība C-MAPS no Jeppesen, Navionics
Karšu zīmēšana Jā - savienojot Eholoti ar viedtālruni vai planšeti, tajā var zīmēt savas dziļuma kartes uzreiz, īstā laikā. Lai to darītu nepieciešams viedtālrunī vai planšetē uzinstalēt Raymarine WiFish aplikāciju un Navionics Boating aplikāciju. Karšu zīmēšanu var sākotnēji izmēģināt 10 dienas bez maksas, vēlāk jaiegādājas Navionics+ gada abonements, kas dod iespēju uzmantot arī citu lietotāju jau sazīmētās karte
CITI TEHNISKIE PARAMETRI
Korpuss Hermētiski noslēgts un ūdensdrošs
Korpusa izmēri 145 x 145 x 56
Spriegums 12 V,  10.8 V  DC-15.6V DC
Papildus īpašības WiFi, savietojams ar viedtālruni vai planšeti
Atmiņas kartes micro SD
GARANTIJA: 2 gadi

VIDEO:

Jautājumu gadījumā droši sazinieties ar mums! Eboat.lv komanda priecāsies palīdzēt un sniegt profesionālas konsultācijas.

Ražotājs: Raymarine
Ražots: ASV
Garantija: 2 gadi
Preces kods: E70293


kosmodroms