Eholote HUMMINBIRD SOLIX 10 CHIRP MEGA SI + GPS G2

Eholote HUMMINBIRD SOLIX 10 CHIRP MEGA SI + GPS G2
Skaits:
Produkta apraksts
SOLIX 10 CHIRP MEGA SI + G2 apvieno vairākas tehnoloģijas.  Piemēram, MEGA Side Imaging +, MEGA Down Imaging +, Dual Spectrum CHIRP Sonar, AutoChart Live un intuitīvo Cross Touch kontroli. 
 
Šajā eholotē ir iebūvēts Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet un NMEA 2000®
 
Ekrāna var iestatīt līdz četriem skatu logiem, lai vienlaicīgi var redzēt vairākus skatus, pilnībā izmantojot 12,1 collu lielo displeju.
 • NEW MEGA Side Imaging + ļauj apskatīt zemūdens pasauli dziļāk, nekā agrāk. Attēls ir kristāldzidrs un ļauj apskatīt visu, kas atrodas līdz 60 metriem abās laivas pusēs . Attēls ir  par 20% detalizētāks, nekā iepriekšējais  MEGA sānskatu sonārs.
 • NEW MEGA Down Imaging + ļauj apskatīt nepieredzēti skaidru zemūdens attēlu līdz 60 metriem zem laivas. Attēls ir  par 20% detalizētāks, nekā iepriekšējais  MEGA DOWN sonārs.
 • Dual Spectrum CHIRP   Izmantojot  patentēto Low Q CHIRP devēju, Dual Spectrum piedāvā divus meklēšanas paņēmienus: plašu režīmu, kas nodrošina maksimālu pārklājumu un šauru režīmu, lai iegūtu maksimālu detalizāciju.
 • SwitchFire sonārs Izmantojot divus displeja režīmus, var pievienot vai noņemt detaļas,  vērot ūdens dziļumu un temperatūru un pat skatīties mānekļa animāciju -  uz tas viss ar pogas nospiešanu.
 • Cross Touch Interface  ļauj ātri un intuitīvi piekļūt tehnoloģijām, izmantojot jūsu vēlmes, neatkarīgi no situācijas un apstākļiem. Jebkuru izvēlnes navigāciju, ko varat veikt skārienekrānā, var veikt arī tastatūrā un otrādi.
 • Humminbird Basemap  iebūvēta un uzlabota standarta datu bāze sniedz skaidru priekšstatu par zemūdens reljefu, lai var droši pārvietoties un makšķerēt. Identificē bojas, apdraudējumus, piestātnes, kontūras, dziļuma marķierus un daudz ko citu. 
 • AutoChart Live  Ļauj izveidot reāllaika kartes ar piekļuvi patentētajām Humminbird® LakeMaster® funkcijām. Astoņu stundu iebūvētais ieraksta laiks ļaus pašiem uzzīmēt savu dziļuma karti ar grunts kontūrām, dziļumiem, grunts cietību un citiem datiem.
 • NMEA 2000® tīkls savieno SOLIX ar NMEA 2000, lai savāktu pilnīgu kopskatu uz laivu. Piemēram, dzinēja mērierīces, informāciju par degvielu un pievienotajiem piederumiem NMEA 2000. Koplietojiet šo informāciju ar jebkuru citu Hummingbird vienību, kas ir savienota ar Ethernet tīklu.
 • Ethernet Networking  Ātrdarbīgs Ethernet ļauj jums izveidot jaudīgu, profesionālu sistēmu. Viegli savieno vairākas eholotes un papildu ierīces.  Piemēram, Minn Kota i-Pilot Link, 360 attēlveidošanu un CHIRP radaru.
 • Bluetooth var iespējot tādas funkcijas kā bezvadu programmatūras atjauninājumus no Humminbird FishSmart lietojumprogrammas, kā arī saņemt paziņojumus no tālruņa  savā Humminbird eholotes displejā. Turklāt var kontrolēt savas visbiežāk lietotās funkcijas ar papildu Bluetooth tālvadības pulti (RC2).
 • LakeMaster Compatible Uzlabo Humminbird LakeMaster kartes precizitāti un detalizē informāciju. No viegli lasāmām kontūrām līdz izceltajam dziļuma diapazonam un regulējamam ūdens līmenim.
Eholote ietver devēju un montāžas aparatūru, strāvas vadu, slīpo montāžas kronšteinu un displeja vāku.
 
SPECIFIKĀCIJA:
SPECIFIKĀCIJA
EKRĀNS
Ekrāna izmērs 10.1"
Izšķirtspēja piks. 1280H x 800V
Tips Krāsains TFT
Krāsas 16bit
Ekrāna apgaismojums LED
DEVĒJS
Sonāra standarts
Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging +, MEGA sānu attēlveidošana +
Pārklājums (stari, leņķi) 20 °, 42 °, 60 °, (2) 86 ° un (2) 55 ° -10dB
Frekvences
Pilnais režīms (28-75 kHz), šaurais režīms (75-155 kHz), izvēles dziļūdens (28-250 kHz), plaša režīma (130-250 kHz) CHIRP atbalstītas attēlveidošanas frekvences - 455 kHz DI + (435-535 kHz), 455 kHz SI + (405-505 kHz), 800 kHz DI + (800-860 kHz), 800 kHz SI + (780-840 kHz), MEGA DI + (1100-1200 kHz), MEGA SI + (1050-1175 kHz) Atbalsta sonāru frekvences - 50/83/200/455/800 kHz un 1,2 MHz
Mērķa izšķirtspēja 2.5"/6.35cm
Jauda MAX 1000 Watts / Peak to Peak:8000 Watts, Power Draw - 2,4 ampēri
Dziļuma jauda 365m un 1524m
Temperatūra Iebūvēts sensors devējā 
Ātrums Iekļauts
Devēja standarts  XM 14 HW MSI T
GPS
GPS uztvērējs Iekļauts
GPS trajektorija Iekļauts
GPS maršruts Iekļauts
GPS punkti, maršruti, trajektorijas 2500, 47, 50 (20000 punkti)
KARTES un KARTĒŠANA
Humminbird Basemap Iekļauts
LakeMaster saderība
Navionics Gold/HotMaps
Navionics Platinum+
PAPILDUS APRĪKOJUMS un SAVIENOJUMI
360 grādu sensors Iespējams papildus
i-Pilot Link Iespējams papildus
HD radars Iespējams papildus
NMEA 2000 Iekļauts
Bluetooth  Iekļauts
Programmatūras atjaunināšana Iekļauts
Atmiņas karšu lasītājs 2 x Micro SD
FUNKCIJAS
SwitchFire sonārs Iekļauts
Ekrāna momentuzņēmums Iekļauts
Sonāra datu ieraksts Iekļauts
Dalīts ekrāna skats ar pietuvināšanu Iekļauts
Dalīts ekrāna skats ar dziļuma fiksēšanu Iekļauts
Lielu ciparu skats Iekļauts
Dalīts ekrāna skats plats/šaurs konuss Iekļauts
Skatu izvēle Iekļauts
Rādījumu izvēle Iekļauts
Temperatūras līkne Iekļauts
Temperatūras brīdināšanas signāls Iekļauts
Ekrāna apstādināšana Iekļauts
Jūtīgs Fish ID+ Iekļauts
X-Press izvēlnes sistēma
Valodu izvēle (latviešu, krievu) Iekļauts
GARANTIJA 2 gadi (garantiju nodrošina oficiālais Humminbird pārstāvis Baltijā)

VIDEO:

Ražotājs: Johnson Outdoors
Ražošanas valsts: ASV
Garantija: 2gadi
Artikuls: 411010-1


kosmodroms