Spole Shimano STELLA 1000 FJ

Spole Shimano STELLA 1000 FJ
Skaits:
Produkta apraksts

Shimano Stella 1000 FJ ir 2018 gada jaunums un šī spole ir jauns flagmanis, jauna virsotne, spoļu ražošanā!

Jaunā Shimano Stella, tā ir elites klases spole priekš izsmalcinātiem makšķerniekiem, kuri no copes aprīkojuma sagaida maksimālu komfortu!

Spoles specifikācija:

Spoles svars

165gr

Gultņu skaits

12lodīšu gultņi + 1veltnīšu gultnis

Zobratu attiecība

5.1:1

Bremzes maksimālā slodze

3kg

Kasetes izmērs

1000

Modelis

STELLA

Ietītais auklas garums ar vienu roktura apgriezienu

58cm

Papildus kasete

          Nav

Spoles bremze

Priekšējā

Spoles veids

Bezinerces spole

Rokturis

Viens

Ražots

Japānā

Izlaiduma gads

2018

Stella tehnoloģijas:

Hagane gear – galvenais zobratu pāris ir izgatavots pēc speciālas tehnoloģijas, kurā metāls tiek saspiests ar 200 tonnu spēku, un pēc tam līdz mikroniem slīpēts un pulēts. Šādā veidā galvenie zobrati ir ar paaugstinātu izturību, turklāt nodrošina ļoti vieglu gaitu.

Hagane body – spolei ir pastiprināts metāla korpus, kurš nodrošina augstu izturību, kā arī izturību pret triecieniem.

Micromodule II – tehnoloģija, kas rada ļoti precīzus pašus zobratus, to “zobus”. Katrs “zobs” līdz smalkākajai detaļai tiek veidots, līdz ar ko praktiski nav skaņas pie spoles griešanas, turklāt spolei ir ļoti samtaina gaita.

X Ship – tehnoloģija, kas dod papildus jaudu. Tiek piemeklēts optimālais zobratu izvietojums, zobratu izmēri, lai sasniegtu daudz labāku izpildījumu.

X Protect – sistēma, kas aizsargā pret ūdens iekļūšanu spoles iekšpusē. Pateicoties speciālai konstrukcijai, kā arī speciālas smērvielas izmantošanai, tiek sasniegts maksimāls efekts, kurš ir ekvivalents IPX8 standartam. Spole ir droši pasargāta no ūdens iekļūšanas iekšpusē.

Siltendrive – visas spoles detaļas ir rūpīgi veidotas, lai maksimāli samazinātu dažādus trokšņus, skaņas kuras var būt lietošanas gaitā. Tādejādi spole ir absolūti klusa. Jaunas formas rotors arī nerada papildus trokšņus.

G Free body – spolei smaguma centrs ir novirzīts tuvāk rokai, tādejādi spole daudz labāk veido balansu ar spiningu un ir jūtami labāka sajūta rokā.

AR-C spool – auklas kasete ir atvieglota, tai pat laikā, speciālas formas kasetes borti sekmē daudz brīvāku auklas notīšanos, attiecīgi metiena attālums palielinās. Pati auklas kasete ir ar salīdzinoši garāku virsmu, kas arī palīdz palielināt metiena attālumu. Dažādiem spoles izmēriem mainās kasetes izmēri. Mazākajiem (1000) kasetes izmērs ir samazināts, tur pretī lielajiem (4000) palielināts.

DLC – auklas uzklājējs ar speciālu virsmas apstrādes tehnoloģiju, kurš samazina berzi, un tādejādi nebojā auklu.

EI (super rust prevention treatment) – speciāla spoles virsmas apstrāde, kas nodrošina ļoti augstus pret korozijas rādītājus

Rigid support drag – tehnoloģija, kas nodrošina auklas kasetes stabilitāti, tādejādi pie lielākas slodzes, kasete nekustās, un aukla tiek uztīta vienmērīgi

S A-RB – speciāli gultņi, kurus var izmantot arī sālsūdenī, un kuri ir aizsargāti pret rūsu un koroziju

One piece Bail – auklas uzklājēj lociņš ir veidots pēc aukstās kalšanas metodes, un ir ļoti izturīgs un ciets. Lociņš ir veidots viengabalains. Ir izstrādāts no jauna lociņa atvēršanas-aizvēšanas mehānisms. ir novērsta iespēja, ka lociņš pats aizcērtas.

Saltwater – spoli var lietot sālsūdenī, pateicoties S A-RB gultņiem, un X Protect sistēmai. Pēc spoles izmantošanas sālsūdenī, spoli ir ieteicams noskalot saldūdenī

 Video:

Ražotājs: Shimano
Ražots: Japānā
Garantija: 2gadi
Preces kods: STL1000FJ
Svars: 165gr


kosmodroms