Spinings ZENAQ Spirado BLACKART B3-70

Spinings ZENAQ Spirado BLACKART B3-70
Skaits:
Produkta apraksts

Zenaq Spirado Blackart spiningi pamatā ir paredzēti bassu copei. Blankas ir ātras, salīdzinoši asas. Ir izmantots augstākās modularitātes oglekļa materiāls, kā rezultātā blanka ir viegla, jutīga bet saglabā savu jaudu. Pati blanka nav lakota, bet ir slīpēta. Ir pieejami gan spinigi gan modeļi, kas paredzēti multiplikatoriem. Visi modeļi ir viendaļīgi, kas pastiprina blankas labākās īpašības. Ir izmantoti Fuji gredzeni titāna rāmjos, ar jaunākajiem Torzite materiāla ieliktņiem. Gredzeni ir izvietoti uz blankas lai sniegtu optimālu metiena attālumu, un vienmērīgi noslogotu blanku. Spoles turētājs ir izmantots VSS-16 vai PTS-17 multiplikatoru modeļiem. Spoles turētājs ir ļoti ērts un ergonomisks. Rokturi ir apdarināti ar melnu EVA materiālu. Rokturis ir dalīts, lai atvieglotu kopējo spininga svaru. Mūsu apstākļos šie spiningi ir piemēroti dažādām tviča tehnikām. Atkarībā no spininga testa var izmantot gan mazāka izmēra voblerus, gan big minnow tipa. Tāpat Spirado Blackart lieliski tiks galā ar dažādiem virsmas mānekļiem.

B2.5-66 First Pilot. Optimālais mānekļu diapazons 7-21 grams. Akcija blankai ir vidēja, ar vidēji ātru spices daļu. Šis viendaļīgais kāts ir ar pietiekami asu blanku, lai veiktu precīzus metienus, un labi piecirst zivi. Tai pat laikā mīkstākā spices daļa ļauj izspēlēt voblerus, un nesabojāt tiem paredzēto animāciju. Šis spinings derēs 90-120mm mailēm vislabāk.

B3-70. Šis ir klasiska garuma, viendaļīgs spinings ar testu līdz 28 gramiem. MH jauda ar vidēji ātru spices daļu. Pamatā ar šo Blackart var lieliski tvičot big minnow tipa mailes voblerus. Blanka ir viegla, bet asa. Blackart lieliski tiks galā arī ar dažādiem smagākiem krankiem, vai dziļās iegrimes vobleriem.

B4-69. Spinings paredzēts smagiem mānekļiem, dažādiem aizaugušiem apvidiem. Jauda ir pietiekama, lai veiktu forsētu zivs izvadīšanu. Akcija ir līdz 42 gramiem, kas ļaus izmantot ar 140, 150 mm mailes, kā arī dažādus mazos džerkus. Blankai ir H jaudas, ar vidēji ātru spices daļu.

Specifikācijaas tabula:

Video:

Ražotājs: Zenaq
Ražošanas valsts: Japānā


kosmodroms