Mušiņmakšķere SCOTT G-SERIE 9'0'' #4 4-pc

Mušiņmakšķere SCOTT G-SERIE 9'0'' #4 4-pc
Skaits:
Produkta apraksts

Apraksts

Tagad Scott piedāvā jums visu jauno G sēriju. Šie G-Series makšķerkāti papildina vidējas darbības mušiņmakšķēres ar diviem jauninājumiem. Scott ir atkārtoti izgudrojuši dobo iekšējo uzmavu, lai padarītu to elastīgāku, izturīgāku un, vairāk nekā 20%, vieglāku. Scott ir apvienojuši savas vismodernākās šķiedru un sveķu sistēmas, vismodernākajos, daudzkārtu, radītajos kātos, kādus jebkad iepriekš ir izveidojuši. Lai pilnībā izmantotu jauno materiālu, tika izstrādāti jauni daudzslāņu konusi.

Rezultāts ir mušiņmakšķeres, kas palīdz atrisināt vienu no visgrūtākajiem, vidējas darbības, mušu makšķeres dizaina izaicinājumiem - kā izveidot makšķeri, kas gan dziļi ieliecas, gan ,tajā pašā laikā, paliek stabila. Jaunie G-sērijas makšķerkāti balansē rokā vieglāk un ērtāk. Tiem ir daudz lielāka stabilitāte makšķerkāta vidusdaļā, lai radītu lielāku līnijas ātrumu. Scott to visu ir radījuši, saglabājot iecienītāko -  vidējas darbības - stieņu klasisko elastību.

Mēs apvienojam izskatu, elastību, ātrumu un jaudu, tāpēc tagad jūs variet makšķerēt pat vējā. Pilnīgi jaunā G-sērija! Kā neviens cits!

Materiāls un priekšrocības

Reakcijas tehnoloģija

Apvieno X-Core ar jauniem, taču sarežģītākiem materiāliem un konusveida sistēmu, lai ievērojami palielinātu atgriešanās pozīcijā pēc metiena - ātrumu.

X-Core tehnoloģija

Uzlabota sajūta, neticama stabilitāte un nepārspējama veiktspēja. X-Core apvieno nozares vismodernākās kompozītmateriālu tehnoloģijas ar vismodernāko dizainu.

Fiberfuse

Uzlabotajā sveķu tehnoloģijā tiek izmantota jauna ķīmija, lai izveidotu stiprākas saites starp katru šķiedru.

Daudzmoduļu dizains

Pielāgota elastība un atgriešanās pozīcijā pēc metiena – ātrums.

Loka

Uzlabotais pastiprinātais ogleklis samazina griezes momentu un palielina izturību

Radīts

Roku darbs, katrs kāts ir īpaši izstrādāts un darināts ar rokām. Radīts ASV.

No sākuma līdz beigām, tās radītas - Montrozē, Kolorādo štatā.

Ražotājs: SCOTT


kosmodroms