Kostīms URSUIT GEMINO ACTION

URSUIT GEMINO ACTION S izmērs
2-4 dienas
Skaits:
URSUIT GEMINO ACTION M izmērs
2-4 dienas
Skaits:
URSUIT GEMINO ACTION L izmērs
2-4 dienas
Skaits:
URSUIT GEMINO ACTION XL izmērs
2-4 dienas
Skaits:
URSUIT GEMINO ACTION XXL izmērs
2-4 dienas
Skaits:
Produkta apraksts

URSUIT GEMINO ACTION – izgatavots no viegla, bet tajā pašā laikā ļoti izturīga Gore-Tex® Taslan materiāla.

Tas ir 100% ūdensdrošs, bet elpojošs, universāls divdaļīgs kostīms, kuru URSUIT inženieri speciāli izstrādājuši pamatā aktīviem makšķerēšanas veidiem – spiningošanai, aktīvai ziemas makšķerēšanai, utt., īpaši nelabvēlīgos laikapstākļos. Šis kostīms būs piemērots arī citām āra aktivitātēm – laivošanai, burāšanai un tamlīdzīgi.

Elastīga neoprēna manžetes roku plaukstu un kakla zonā nodrošina ērtu kostīma lietošanu, kā arī pasargās no ūdens un vēja iekļūšanas zem kostīma stipra lietus un vēja gadījumos. Bikšu iekšpusē, uz ceļgaliem un jakai elkoņu daļā izmantots paaugstinātas izturības materiāls, kas nodrošina ilgāku kostīma lietošanas laiku.

Kostīms ir pilnībā vēja un ūdens necaurlaidīgs, tas uzturēs jūs sausu jebkuros laikapstākļos un  noturēs virs ūdens, ja gadīsies iekrist ūdenī. Tam ir regulējama kapuce, kas pasargās jūsu galvu no vēja un lietus, kā arī varēsiet zem tās nēsāt dažāda veida cepures.

Divdaļīga kostīma priekšrocība ir, ka atkarībā no nepieciešamības var valkāt atsevišķi gan jaku, gan bikses. Jakai ārpusē ir 2 lielas ūdens izturīgas kabatas. To novietojums padara kabatas ērti lietojamas arī valkājot glābšanas vesti.

Kostīms būs piemērots arī izmantošanai sālsūdens apstākļos, taču to pēc lietošanas iesakām noskalot remdenā ūdenī. To var mazgāt veļasmašīnā, taču iesakām lietot "saudzīgo" jeb "roku" režīmu. Neiesakām lietot centrfūgu, veļas mīkstinātājus un žāvētājus.

Iesakām kostīmu lietot komplektā ar viendaļīgajiem URSUIT apakšējiem termotērpiem vai FAHRENHEIT termoveļu, kas nodrošinās komfortu arī aukstos rudens apstākļos un pat ziemā.

Komplektā ietilpst, liela ērta soma melnā krāsā, kostīms, 3 mm neoprēna cimdi, cepure un lietotāja rokasgrāmata.

Katram kostīmam ir unikāls sērijas numurs, kas tiek reģistrēts ražotāja datubāzē. Kā arī katru kostīmu pirms pārdošanas rūpīgi notestē Ursuit rūpnīcā uz speciālas iekārtas, lai pārbaudītu tā atbilstību visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Iespējams uzšūt kostīmus pēc individuāliem lietotāja izmēriem. Šajā gadījumā pie pārdošanas cenas +25%.

 
VIDEO:
 
 
URSUIT IZMĒRU TABULA
Ražotājs: URSUIT
Izmērs: S-XXL


kosmodroms