SIMMS - zīmols par kuru fano copmaņi visā pasaulē!

2019-11-30 17:39:11
 
Dodieties makšķerēt! 
 
Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis gids, vai bērns, kurš pirmo reizi makšķerē kopā ar vecākiem. Neatkarīgi no tā, vai jūsu mājas ūdeņi ir Latvijas ezeri vai Somijas līči. Neatkarīgi no tā, vai bradājat gar upes krastiem, vai makšķerējiet no laivas. Simms ir apņēmies samazināt barjeras, kas pastāv starp pasaules upēm, ezeriem un atklātajiem ūdeņiem, un tiem, kas dzird to aicinājumu. Tā kā mēs ar savām acīm esam redzējuši, kā šis aktīvās atpūtas veids spēj apvienot cilvēkus, mazināt stresu, norūdīt raksturu, atjaunot ūdensšķirtni un mazināt kādus personīgos pārdzīvojumus, mēs ticam, ka jo vairāk būs cilvēku, kuri paņems rokās spiningu un izdarīs metienu, jo labāka kļūs pasaule.
 
 
 
Džons Simms (John Simms), makšķernieks un gids
 
Simms zīmolu un uzņēmumu 1980. gadā radīja pieredzējis makškernieks un ilggadējs upju gids Džons Simms. Pavadījis gadu desmitiem gidējot pa pasaules majestātiskākajām upēm un sagādājot saviem klientiem neaizmirstamus piedzīvojumus un dzīvi mainošu pieredzi, Džons saprata, ka tajā laikā pieejamie brienamie kostīmi nav pietiekami kvalitatīvi, lai nodrošinātu viņa klientiem sausumu, komfortu un drošību bradājot pa upi. Nemaz nerunājot par viņu pašu un citiem viņam līdzīgiem gidiem, kuri copēja vairāk kā 150 dienas gadā. Tādēļ viņš sāka radīt jaunas paaudzes produktus, kas atbilstu jauno makšķernieku prasībām doties agrāk pie ūdens un uzturēties tur ilgāk, lai arī kādi būtu laikapstākļi.
Līdz 80-to gadu beigām viņš bija radījis visaugstākās kvalitātes brienamos kostīmus un aprīkojumu, kādi vien bija pieejami tajā laikā. Ievirzot uzņēmumu pareizās sliedēs viņš bija gatavs atgriezties pie upēm ko viņš tik ļoti mīlēja. Galu galā tas bija iemesls kāpēc radās šie lieliskie produkti.  Vienlaicīgi viņš turpināja sekot līdzi tam, lai Simms turpinātu ražot augstākās kvalitātes produktus, kuru dēļ zīmols kļuva slavens un no kuriem makšķernieki bija kļuvuši atkarīgi. 
 

 

K.C. Walsh pārkārto rūpniecību.
 
1993. gadā K.C. Walsh, kaislīgs makšķernieks, kurš uzaudzis ģimenē, kas bijuši makšķernieki daudzās paaudzēs, apvienoja divas savas kaislības - makšķerēšanas un gidēšanas uzņēmumus, lai pilnībā izmantotu savu potenciālu. K.C. savu karjeru bija veidojis kā vadības konsultants, konsultējot uzņēmumus un palīdzot tiem attīstīties. Izmantojot K.C. nodošanos makšķerēšanas sportam un bagātīgo vadības pieredzi, darījumam tuvu stāvošie zināja, ka Simms uzplauks. Un tā arī notika. Gandrīz 25 gadu laikā K.C vadībā Simms produktu kvalitāte turpināja uzlaboties, darbaspēks turpināja pieaugt un produktu līnijas turpināja paplašināties.
 
Pārņemot uzņēmumu 1993. gadā, K.C. pirmais darbs bija Simms galvenā biroja pārcelšana uz Bozemanu, Montanā, kur tas tika izvietots akmens sviediena attālumā no dažām no makšķernieku vidū leģendārākajām upēm pasaulē. Tajās ir lieliskas makšķerēšanas iespējas, un tur copē lieliski makšķernieki. Simms izmanto šo pieredzējušo makšķernieku pieredzi, iesaistot viņus visos līmeņos un visās lomās, sākot no dizaineriem, izstrādātājiem un produktu vadītājiem, līdz pat apģērbu testētājiem, konsultantiem un amatniekiem.
 
GORE-TEX® brienamie kostīmi, kas rad;iti Bozemānā, Montānā
 
Tajā pašā gadā tika prezentērs arī pirmais ūdensnecaurlaidīgais, elpojošais brienamais kostīms ar GORETEX® konstrukciju. Šis brienamais kostīms bija revolucionārs panākums, kas izrādījās sākums ilgām un produktīvām partnerattiecībām starp Simmsu un W.L. Gore & Associates. Kopš tā laika Simms ir kļuvis pazīstams kā vieta, kur makšķerēšanas nozare meklē jaunākos sasniegumus GORE-TEX tehnoloģijā.
 
2012. gadā Simms paplašināja savu mītni Bozemanā, atverot jaunu 60 000 kvadrātpēdu lielu objektu, kurā atradās galvenais birojs un brienamo kostīmu ražotne. Paplašināšanās nodrošinājusi iespēju strādāt pie produktu attīstības un nostiprinājusi Simms pozīcijas, kā vienīgo brienamo kostīmu ražotāju ASV un parādījusi mūsu nelokāmo apņemšanos nodrošināt augstas kvalitātes produktu ražošanu bāzētu ASV. Šodien Simms ir atzīts par pasaules mēroga līderi makšķerēšanas nozarē un savā Bozemānas galvenajā mītnē nodarbina vairāk nekā 180+ darbinieku.
 
 

 

 

kosmodroms