Favorite ir startptautisks makšķerēšanas piederumu ražotājs, ar specializāciju uz plēsīgajām zivīm. Mums ir biroji Ukrainā, ASV, Japānā un mūsu pašu ražošanas apakšuzņēmumi Austrumāzijā (Ķīna, Koreja, Taivāna un Japāna).

Favorite zīmolu 2006.gadā radīja makšķernieki, kas darbojās gan amatieru, gan sporta līmenī. Sākotnēji Favorite bija vietēja mēroga zīmols, kas aizņēma šauru nišu lielā vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumā. Šobrīd uzņēmums pārdod savu produkciju 42 valstīs visā pasaulē.

Sākotnēji produkti tika izstrādāti un testēti vietās, kur situācija ar zivju izmēriem un populāciju noteikti bija tālu no ideāla, taču neskatoties uz to makšķerēšanas kultūra bija augstā līmenī. Tāpēc mēs pastāvīgi uzlabojam savas prasmes un aprīkojumu, lai sasniegtu labākus rezultātus un optimālu izpildījumu. Mēs sapratām, ka mēs spējam piedāvāt lieliskus risinājumus jeblkuriem makšķerēšanas apstākļiem, jebkuros ūdeņos.

Mūsu pašu izpētes un attīstības centri atrodas Ukrainā un Āzijā ļauj mums ātri reaģēt uz tirgus prasībām, atrast efektīvus risinājumus produktu dizaina un funkcionalitātes ietvaros. Mēs rūpīgi izzinām un klausāmies makšķernieku vajadzības un piedāvājam specializētus risinājumus dažādiem makšķerēšanas veidiem, kā arī piedāvājam dažādus spiningu modeļus dažādiem budžeta līmeņiem. Pieredzējušiem un prasīgiem makšķerniekiem Favorite zīmols piedāvā specializētus Pro sērijas spiningus, kuru ražošanā izmantojam tādu pasaulē vadošo ražotāju izejmateriālus kā FUJI, TORAY un Favorite pašu izstrādātos un patentētos risinājumus.  

Visi produkti iziet cauri divpakāpju kvalitātes kontroles procesam. Pirmajā posmā kvalitāte tiek pērbaudīta mūsu pašu ražotnēs Austrumāzijā, otrajā posmā produkcijas pārbaudi reģionālajās noliktavās veic tehniskās kontroles nodaļas speciālisti. Visi jaunie koncept tiek pārbaudīti reālā darbībā, ko veic prasīgie Favorite zīmola fani. Tieši tādēļ esam pārliecināti par saviem produktiem un turklāt lai nodrošinātu labu servisu, piedāvājam arī plašu rezerves daļu klāstu gan kātiem, gan spolēm.

Lai sasniegtu mūsu ambiciozos mērķus, mēs nepieņemam kompromisus. Sasniegt vislabākos rezultātus makšķerēšanā, darbā un dzīvē - šie ir galvenie mūsu komandas darbības principi. Aizraušanās ar hobiju un biznesa attīstību ir ļāvusi mums ap Favortie zīmolu pulcēt labākos partnerus, sportistus un makšķerniekus.

FAVORITE ATTĪSTĪBA

  • 2006-2008: Uzņēmums sāka ar rūpīgu tirgus izpētes programmu, rūpnīcu atlasi, produktu izstrādi un testēšanu, kam sekoja lēmums palaist ražošanā pirmo makšķerkātu sēriju, kas tika piegādāta Ukrainas tirgum.
  • 2008-2010: Ukrainā pieaug tirgus daļa līdz 30% un tiek izstrādāta jauna investīciju programma lai attīstītu spoļu klāstu. 2010 gadā Favorite pirmo reizi piedalās starptautiskā izstādē Hunting&Fishing Maskavā,Krievijā
  • 2011: Pirmā dalība izstādē Baltkrievijā. Pieleklēti izplatītāji visās bijušajās Padomju Savienības valstīs.
  • 2012: Pirmā dalība EFTTEX, Parīzē, ar kuru aizsākās izplatīšanas akcija Eiropā
  • 2013: Tiek atvērta Eiropas noliktava Lietuvā un prezentēti specializētās Pro sērijas spiningi
  • 2014: Dalība China Fish izstādē ar mērķi iekarot Āzijas tirgu. Tajā pašā gadā EFTTEX Favorite Solo spinings iegūst balvu Labākā jaunā produkta kategorijā.
  • 2015: Pirmā dalība ICAST, pasaulē lielākajā makšķerēšanas piederumu izstādē un Favorite Fishing USA uzņēmuma dibināšana ar mērķi apgūt Ziemaļamerikas un Kanādas tirgus. Specifisku sēriju izstrāde USA tirgum.
  • 2016: Pirma dalība Osaka Fishing Show Japānā sadarbībā ar Hyogo Products. 10 gadu jubileja tiek atzīmēta ar jaunu logo, jauniem standartiem un jaunu lapu.
  • 2017: Favorite ir kļuvis per vienu no lielākajiem makšķerkātu zīmoliem, pārstāvētu 42 valstīs visā pasaulē. Favorite Shard un Favortie Smart PE aukla ieguva balvu Labākā Makšķerkāta un Labākās Pītās auklas nominācījā EFTTEX 2017. 
kosmodroms