Spole SHIMANO TWIN POWER SW 5000XG

Spole SHIMANO TWIN POWER SW 5000XG
Skaits:
Produkta apraksts
Twin Power SW – spēka spole, paredzēta copei jūrā, kā arī lieliski derēs izmantojot smagus mānekļus. Ar šo spoli lieliski var darboties ar smago džigu, lieliem gumijas mānekļiem, dažādiem smagiem vobleriem. Spole ir izturīga, un tas ir panākts pateicoties dažādām tehnoloģiskām niansēm. Twin Power SW ir izmantots Hagane materiāla korpuss, kā arī galvenie zobrati. Šāds risinājums nodrošina bezierunu izturību, un ilgu kalpošanas laiku. X Ship tehnoloģija sekmē optimālu zobratu izmēru un izvietojuma izmantošanu. X Shield tehboloģija nodrošina pilnīgu aizsardzību, spoles mezglos, pret ūdens iekļūšanu. Tāpat ir pielietota X Protect sistēma, attiecīgi spolei ir IPX8 ūdens aizsardzības standarts. X Tough Drag izmanto jūrai domātās spēka spolēs. Sistēma sastāv no biezākām oglekļa šaibām, kuras ir kombinētas ar metāla. Tāpat bremžu sistēma atrodas gan auklas kasetes augšējā daļā, gan apakšējā, tādejādi sniedzot maksimālu izturību. Bremzes var regulēt ļoti precīzi, turklāt tās ir izturīgas. Spolei rokturis ir ieskrūvējams, turklāt konstrukcija ir veidota tā, lai mezgls būtu daudz izturīgāks. Pats roktura knobs ir izgatavots no izturīga EVA materiāla (SW 4000. izmēram) vai arī no CI4+ materiāla. Knobs ir liels, ērti satverams. Twin Power SW ir izturīga spole, kas noteikti nepievils.
 
Hagane gear- galvenais zobratu pāris ir izgatavots pēc speciālas tehnoloģijas, kurā metāls tiek saspiests ar 200 tonnu spēku, un pēc tam līdz mikroniem slīpēts un pulēts. Šādā veidā galvenie zobrati ir ar paaugstinātu izturību, turklāt nodrošina ļoti vieglu gaitu.
 
Hagane body- spolei ir pastiprināts metāla korpus, kurš nodrošina augstu izturību, kā arī izturību pret triecieniem.
 
X Ship- tehnoloģija, kas dod papildus jaudu. Tiek piemeklēts optimālais zobratu izvietojums, zobratu izmēri, lai sasniegtu daudz labāku izpildījumu.
 
AR-C- auklas kasete ir atvieglota, tai pat laikā, speciālas formas kasetes borti sekmē daudz brīvāku auklas notīšanos, attiecīgi metiena attālums palielinās.
 
X Protect – sistēma, kas aizsargā pret ūdens iekļūšanu spoles iekšpusē. Pateicoties speciālai konstrukcijai, kā arī speciālas smērvielas izmantošanai, tiek sasniegts maksimāls efekts, kurš ir ekvivalents IPX8 standartam. Spole ir droši pasargāta no ūdens iekļūšanas iekšpusē.
 
X Shield – aizsardzība pret ūdens iekļūšano galvenajos spoles mezglos (korpusā, korpusa savienojuma vietās, auklas kasetē, bremžu mehānismā.
 
X Tough Drag – bremzes mehānisms sastāv no oglekļa šaibām un metāla, tādejādi palielinot izturību, lielisku bremzes darību.
 
Rigid support drag – tehnoloģija, kas nodrošina auklas kasetes stabilitāti, tādejādi pie lielākas slodzes, kasete nekustās, un aukla tiek uztīta vienmērīgi
S A-RB – speciāli gultņi, kurus var izmantot arī sālsūdenī, un kuri ir aizsargāti pret rūsu un koroziju
 
One piece Bail – auklas uzklājēj lociņš ir veidots pēc aukstās kalšanas metodes, un ir ļoti izturīgs un ciets. Lociņš ir veidots viengabalains.
 
Saltwater – spoli var lietot sālsūdenī, pateicoties S A-RB gultņiem, un X Protect sistēmai. Pēc spoles izmantošanas sālsūdenī, spoli ir ieteicams noskalot saldūdenī.

MODEĻU SALĪDZINOŠĀ TABULA:

PRECES KODS

SPOLES MODELIS

GULTŅU

SKAITS

Pītā aukla

ø/m

Zobratu

attiecība

Uztīšana

(1apgr/cm)

SPOLES

SVARS

CENA

03317 8

5000XG

11+1

2-350, 3-240, 4-170

6.2:1

105

420gr

379.00€

03322 2

10000PG

11+1

4-400, 5-300, 6-250

4.9:1

102

650gr

439.00€


Ražotājs: Shimano
Ražots: Japāna
Preces kods: 03317 8
Svars: 420g


kosmodroms