Spole SHIMANO CRONARCH MGL 151A LEFT

Spole SHIMANO CRONARCH MGL 151A LEFT
Skaits:
Produkta apraksts
Cronarch MGL – zemprofila multiplikators, ar kuru lieliski var doties tvičot dažāda izmēra mailes voblerus, džigot vai arī nodoties lielo mānekļu copei. Croharch MGL ir izmantota jaunākās paaudzes auklas kasete Magnumlite spool. Auklas kasete ir salīdzinoši vieglāka, ar speciālu perforāciju. Tādā veidā ir izdevies iegūt par 20% tālāku metiena attālumu. Tāpat viena no svarīgākajām iezīmēm ir SVS Infinity jaunākās paaudzes bremžu sistēma. Principā pilnīgi pietiek regulēt bremzes ar ārējo regulēšanai paredzēto ripu. Bet ja ir nepieciešama precīzāka regulēšana, konkrētam mānekļa svaram, tad var to izdarīt papildus, ar četriem regulēšanas atsvariem, pie auklas kasetes. Cronarch MGL ir izmantota Micromodule tehnoloģija, kas nodrošina ļoti samtainu, klusu gaitu. Turklāt pateicoties speciālai zobratu veidošanas tehnoloģijai, multiplikators nemaz nav zaudējis jaudu. Cronarch MGL būs lieliska izvēle ja plānojiet sākt apgūt tviču izmantojot multiplikatorus.
  • Micromodule - ehnoloģija, kas rada ļoti precīzus pašus zobratus, to “zobus”. Katrs “zobs” līdz smalkākajai detaļai tiek veidots, līdz ar ko praktiski nav skaņas pie spoles griešanas, turklāt spolei ir ļoti samtaina gaita.
  • X Ship - tehnoloģija, kas dod papildus jaudu. Tiek piemeklēts optimālais zobratu izvietojums, zobratu izmēri, lai sasniegtu daudz labāku izpildījumu.
  • CI4+ - atvieglots kompozītmateriāls, kuram ir palielināta izturība, tai pat laikā svars ir samazinājies
  • MGL auklas kasete – atvieglota auklas kasete, pateicoties kurai metiena attālums ir palielinājies par 20%
  • S3D – auklas kasetei ir uzlabots balanss, un samazināta brīvkustība, attiecīgi metiena brīdī kasete brīvi griežas, un metiena attālums uzlabojas.
  • SVS – jaunās paaudzes Infinity centrbēdzes bremžu sistēma
  • S A-RB - speciāli gultņi, kurus var izmantot arī sālsūdenī, un kuri ir aizsargāti pret rūsu un koroziju
  • Super Free Spool – kad tiek nospiests sajūgs, un atbrīvota auklas kasete metienam, pati kasete balstās tikai uz diviem gultņiem, attiecīgi ir kasete griežas pilnīgi brīvi
  • Saltwater - spoli var lietot sālsūdenī, pateicoties S A-RB gultņiem. Pēc spoles izmantošanas sālsūdenī, spoli ir ieteicams noskalot saldūdenī

 

TABULA:

PRECES KODS

SPOLES MODELIS

GULTŅU

SKAITS

Auklas ietilpība

ø/m

Zobratu

attiecība

Uztīšana

(1apgr/cm)

SPOLES

SVARS

CENA

CHMGL151

CHRONARCH MGL 151 A (LH)

8+1

12-130, 14-110, 16-100

6.2:1

66

185g

235.00€

CHMGL151HG CHRONARCH MGL 151 A HG (LH) 8+1 10-120 / 12-110 / 14-90 7.1:1 76 185g 235.00€
CHMGL151XG CHRONARCH MGL 151 A XG (LH) 8+1 10-120 / 12-110 / 14-90 8.1:1 86 190g 235.00€

Мультипликаторная рыболовная катушка Shimano CHRONARCH MGL 151 A имеет шпулю Magnumlite, которая позволяет производить дальние забросы и чувствовать самые нежные поклевки и движения приманки. 
 
Тормоз системы SVS Infinity обеспечивает идеальную настройку диапазона торможения, что также влияет на дальность и точность бросков. 
 
Несмотря на компактные размеры, новый Chronarch MGL располагает мощной силой, благодаря приводу X-Ship.
Ražotājs: Shimano
Svars: 185g
Max.Motora svars: Japāna
Ribu skaits: CHMGL151


kosmodroms