Spinings ZENAQ SNIPE S86XX (K)

Spinings ZENAQ SNIPE S86XX (K)
Skaits:
Produkta apraksts


Izsmalcinātā ZENAQ Snipe sērija galvenokārt ir izstrādāta copei no krasta, rokfišam. Sērijā esošiem modeļiem ir raksturīga konusveida blanka, ar jaudīgu apakšējo daļu bet smalkāku spices daļu. Šādā veidā var ļoti labi redzēt katru mazāko copi, tai pašā laikā izvilkt laukā visspēcīgāko trofeju. Mūsu apstākļos Snipe sērija ir lieliski universālie spiningi.

S78XX ir paredzēts copei ar smagākiem mānekļiem. Blanka ir ar ātru jeb fast akciju, tai pat laikā pateicoties uzbūvei mānekļi lido tālu. Salīdzinot ar S76X blanka šim ir nedaudz mīkstāka, bet ar lielāku jaudu. S78XX var lieliski izmantot džiga tehnikai, dažādām pavadiņu sistēmām, kā arī pie nepieciešamības drop šotam. Principā ar vienu spiningu var nosegt plašu mānekļu diapazonu. Snipe spiningiem ir izmantoti Fuji grezdeni titāna rāmjos ar SiC ieliktņiem, kā arī Fuji VSS-16 spoles turētājs. Rokturis ir apdarināts ar tumši pelēku EVA materiālu.

S76X spiningam ir daudz mīkstāka spicīte, pateicoties kurai var veikt dažādas animācijas ar mānekli. Blankas apakšējā daļa ir stingrāka, lai spētu piecirst un izvilkt zivi. Ir izmantoti Fuji gredzeni titāna rāmjos ar SiC ieliktņiem, kā arī Fuji spoles turētājs. Šis spinings ir lielisks džiga tehnikai, dažādām pavadiņu sistēmām, un pie nepieciešamības tvičingam.

S86XX Longcast ir veidots, lai varētu veikt ļoti tālus metienus. Šis ir lielisks spinings tieši copei no krasta. Blankas apakšējā daļa ir ļoti stingra, pateicoties kurai pat lielu trofeju būs viegli izvilkt laukā. Spicīte ir vidēji mīksta, ļoti labi varēs redzēt gan copi, gan arī ar spices palīdzību veikt mānekļu animācijas. Spinings ir universāls. Mūsu apstākļos ļoti labi der džigam no krasta, dažādām pavadiņu sistēmām, drop šotam, kā arī vobleriem un dažādiem šūpiņiem. Izmantoti ir Fuji gredzeni titāna rāmjos, bet ar Torzite materiāla ieliktņiem.

Visi Snipe spiningu modeļi ir pieejami ar Zenaq izstrādātajiem RG tipa gredzeniem, kuri ir īpaši piemēroti pītajām (PE) auklām.

Specifikācija:

Video:


 

Ražotājs: Zenaq
Ražošanas valsts: Japānā
Garantija: 2gadi


kosmodroms