Ziemas kostīms HELIOS Sheregesh (sarkans)

Ziemas kostīms HELIOS Sheregesh (sarkans)
Skaits:
Produkta apraksts
Sheregesh – ziemas kostīms izstrādāts speciāli aktīvai laika pavadīšanai, līdz ar to kostīmam ir daudz speciāli risinājumi. Sheregesh ir šūts no FitSystem membrānas auduma, kuram ir lieliski ūdensnoturības un tvaika novadīšanas rādītāji – 10 000 mm un 10 000 g/m2/24h. Tāpat kostīmam ir izmantoti izturīgā Oxford materiāla ielaidumi, kas ir izmantoti vietās, kur var būt lielāks nolietojums – ceļos, un bikšu starās. FitSystem membrānas audums nodrošina lielisku aizsardzību arī tad, ja ir nokrišņi - lietus vai sniegs, ilgu laiku. Vietās, kur ir vislielākā iespēja, ka ūdens varētu iekļūt iekšā, šuves ir speciāli šūtas dubultā, tādejādi palielinot jakas hermetizāciju. Par siltinājumu ir izmantots Alpolux materiāls. Šis ir savienojums no speciāli apstrādātas merino vilnas un sintētikas. Siltinājums iztur lielus salus, un vējus. Jakā ir 300 gr/m2, bet biksēs 250 gr/m2 Alpolux siltinājums. Lieki piebilst, ka Sheregesh iztur līdz -40 grādiem stipru salu, un ir ļoti ērts gan zemledus copei, gan dažādiem pārgājieniem.
Jaka ir speciāli pagarināta, turklāt iekšpusē tai ir speciāli “svārki” kas maksimāli aizsargā no aukstuma iekļūšanas iekšpusē, kā arī pārvietojoties ar sniega motociklu – no sniega iekļūšanas iekšpusē. Kapuce ir silta, turklāt ērti regulējama vairākos virzienos. Kapucei ir plats nags palīdzot nodrošināt no nokrišņu iekļūšanas iekšpusē. Priekšējā kapuces daļa ir aiztaisāma, lai aizsargātu seju no aukstuma un mitruma. Augstā un siltinātā apkakle, pasargās kaklu. Jakas manžetes ir siltinātas, turklāt regulējamas ar velcro lentu. Ir divas siltinātas ārējās kabatas, turklāt ar flīsa apdari iekšpusē. Lieliski noder roku siltināšanai. Uz krūtīm ir divas kabatas, viena ar ūdensnecaurlaidīgu rāvējslēdzi otra ar velcro aizdari. Iekšpusē arī atrodas divas kabatas – viena ar velcro aizdari, otra ar rāvējslēdža. Jakai ir izmantots divpusējais rāvējslēdzis, kas ir aizsargāts ar speidpogu, lai netīšām neatvērtos. Sānos jakai ir divi rāvējslēdzēji, kas atļauj ērtāk atrasties sēdus pozīcijā, teiksim uz sniega motocikla vai ziemas copes kastes.
Kombinzonam ir ērti regulējamas lences, turklāt aizmgures daļa ir stipri augstāka, lai pasargātu muguru no aukstuma. Jostasvietā ir speciāla gumija, ar ko var savilkt bikses un ērti pieregulēt savām vajadzībām. Ir izmantots divpusējais rāvējslēdzis, kuru no apakšas, aizsargā velcro aizdare. Kombinzonam ir divas kabatas ar spiedpogu aizdari un viena ar kabata ar rāvējslēdzi. Uz ceļiem, bikšu starām ir speciālas uzšuves no izturīgā Oxford materiāla. Ceļos ir speciālas vietas, kur ievietot papildus siltinājumu. Bikšu starām sānos ir rāvējslēdži, kas atvieglo zābaku vai citu apavu uzvilkšanu.
Sheregesh kostīms būs lielisks aizsargs pret aukstumu un nokrišņiem, ja esat aktīvs copmanis vai arī aktīvā dzīvesveida piekritējs! Kostīms šūts Sibīrijā.
 
Izm. 52-54


kosmodroms