Termoveļa FAHRENHEIT POLARTEC POWER DRY krekls, melns, FAPDOR01001

44.90 LVL

29.90 EUR

2-4 dienu laikā
Termokrekls POLARTEC POWER DRY AKTIVE XXXL izmērs
2-4 dienas
Skaits:
Termokrekls POLARTEC POWER DRY AKTIVE M izmērs
2-4 dienas
Skaits:
Termokrekls POLARTEC POWER DRY AKTIVE XL izmērs
2-4 dienas
Skaits:
Termokrekls POLARTEC POWER DRY AKTIVE XXL izmērs
2-4 dienas
Skaits:
Produkta apraksts
Pirmais termoveļas slānis - Polartec Power Dry termoveļas krekls ar garām piedurknēm, paredzēts āra aktivitātēm. Intensīvi izvada mitrumu no ķermeņa, fiziskās slodzes laikā. Ražošanā izmantota tehnoloģija Odor Resistant - kas neļauj rasties baktērijām un pasargā no slikta aromāta. Termokrekls ir ātri žustošs, mitrumu atgrūdošs, elpojošs un ērts. 
 
 • Ražošanas tehnoloģijas - Polartec® Power Dry®
 • Materiāls - 100% Poliesters
 • Blīvums 125g / m2
 • Ražots - Ukrainā
 • Krāsa - Melna
Polartec® Power Dry® - ir ideāls divkomponentu materiāls termo apakšveļas pamatnes slānim, kam raksturīga ļoti augsta elpojamība.
Šādas tehnoloģijas audums ir plāns, ļoti patīkams un komfortabls un lieliski novada mitrumu. Šādas tehnoloģijas termoveļu var nēsāt arī siltā laikā, jo tā sargā arī no saules stariem.
Polartec® Power Dry® iekšējais slānis novada mitrumu no ādas, un ārējais slānis pārklāj to virsmu, lai paātrinātu iztvaikošanu, nodrošinot siltuma dzesēšanu siltos laika apstākļos un izolējošās īpašības vēsā laikā. Polartec® Power Dry® izžūst 2 reizes ātrāk nekā bioloģiskā kokvilna. 
Šim audumam ir tehnoloģija Odor Resistant®, kas nodrošina pretmikrobu aizsardzību un novērš nepatīkamus aromātus. 
Polartec® Power Dry® ir arī maksimālais saules aizsarglīdzeklis (Ultraviolet Protection Factor) - UPF50 +. Materiāls ir pilnīgi hipoalerģisks. Materiāla blīvums ir 125 g / m2. Sastāvs - 100% poliesters. Produktus no šī auduma var mazgāt veļas mašīnā
 
PAR FAHRENHEIT APĢĒRBU:
 
Fahrenheit ir vadošais termodrēbju ražotājs no Ukrainas. Fahrenheit piedāvā ļoti plašu sortimentu ar dažādām termodrēbēm, priekš dažādām nodarbēm. Fahrenheit termodrēbes, tas ir - komforts, ērtums, stils, izturība un aizsardzība no nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Fahrenheit termodrēbju ražošanā izmanto speciālos materiālus: PrimaLoft®, Gelanots® un Polartec®.
 • PrimaLoft® -  ir augstas kvalitātes materiāls, kas nodrošina aizsardzību aukstā laikā.  Primaloft ir viegls, gaisa caurlaidīgs, vēja aizsargājošs, ūdeni atgrūdošs materiāls, kas saglabā sausu un siltu ķermeni nelabvēlīgos laikapstākļos. Primaloft saglabā siltumu arī, kad ir mitrs, un tas ir ātri žūstošs. Primaloft mikrošķiedras, ir apstrādātas, lai radītu materiāla struktūru ar pirmšķirīgām siltumizolācijas īpašībām un šī tehnoloģija ir īpaši patentēta. Primaloft - tā ir lieliska kvalitāte, vieglums un termoizolācija. Šis materiāls ir iestrādāts kā odere cimdos, jakās, zeķēs un apavos.
 • Gelanots® - no šī materiāla tiek izgatavots viegls un plāns apģērbs, kas ir ērti transportējams un paredzēts uzvilkt, kad mūs pārsteidz nelabvēlīgi laikapstākļi. Materiāls ir ūdensizturīgs un elpojošs.  Gelanots ir viegls un ļoti elastīgs bezsporu membrānu materiāls, kas izgatavots, izmantojot speciālas tehnoloģijas. 
 • Polartec® - ir speciāls mikrošķiedras audums, kas ir neaustas drānas sintētisks materiāls ar izteiktu mitruma caurlaidību. Tas lieliski saglabā siltumu un tam ir termoregulācijas īpašības. Tas ir izturīgs materiāls, kuram nav nepieciešama īpaša piesardzība to mazgājot. Polartec® materiāls var tikt izmantots:
 1. Bāzes slāņa termodrēbēm -  Polartec pilnīgi absorbē mitrumu no ādas, ātri izžūst un nodrošina elpošanas spējas, radot maksimālu komfortu.
 2. Vidējā slāņa termodrēbēm - Polartec augsto tehnoloģiju izolācijas materiāli ir neticami izturīgi un paredzēti dažādiem laika apstākļiem.
 3. Kā ārējā slāņa drēbju aizsargmateriāls - tam ir lieliskas izturības īpašības pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, neierobežojot gaisa caurlaidību.
Termoveļas biezums un slāņi:
 • Bāzes, jeb plāna un viegla termoveļa, kura paredzēta vilkšanai tieši un ķermeņa kā pirmo kārtu. Plānā termoveļa cieši pieguļ ādai, novada mitrumu un uztur ādu sausu. Šādu veļu izmanto ne pārāk aukstā laikā kā vienīgo slāni, bet aukstā laikā, kā pirmo slāni. Kā virsējo kārtu ir jāvelk drēbes, kas aiztur vēju un atgrūž mitrumu.
 • Vidēja biezuma termoveļa ir izmantojama gan kā pirmās kārtas termoveļa, gan kā otrais slānis, ja nepieciešams papildus siltums. Atkarīgs no fiziskās aktivitātes intensitātes un laika apstākļiem
 • Biezā, jeb smagā termoveļa ir paredzēta auktiem laika apstākļiem un to velk virsū plānajai, vai vidējā biezuma termoveļai. Šāda termoveļa parasti ir bieza un nodrošina ļoti labu siltumu pat ļoti aukstā laikā.
 
IZMĒRU SALĪDZINOŠĀ TABULA:
Ražotājs: FAHRENHEIT
Krāsa: Melna
Ražošanas valsts: Ukraina
Artikuls: FAPDOR01001


kosmodroms