Kakla sargs FAHRENHEIT SOLAR GUARD SOTA GRAY

Kakla sargs FAHRENHEIT SOLAR GUARD SOTA GRAY
Skaits:
Produkta apraksts
Kakla sargs Fahrenheit Solar Guard palīdz tikt galā ar saules stariem.
Pateicoties tehnoloģijai PureCool, apģērbs atdzesē ādu un novada mitrumu.
Aizsardzība pret sauli UPF-50.
 • Ražošanas tehnoloģijas - PureCool®
 • Materiāls - 91% neilons, ​​10% spandekss
 • Aizsardzība pret ultravioletu - UPF 50
 • Ražots - Ukrainā
 • Krāsa - sota gray
 • Izmērs - universāls
PureCool® - ir „zaļā tehnoloģija”, kurā tiek izmantotas mazas nefrīta akmens daļiņas. Nefrīts tiek saberzts putekļos un iestrādāts sintētiskajās šķiedrās. Pure Cool sniedz sajūtu, ka apkārtējā temperatūra ir zemāka par 1-2 grādiem pēc Celsija, kas ir īpaši svarīgi karstā laikā un šī tehnoloģija garantē ilgāku nēsašanas laiku, neparādoties sliktam aromātam, ko izraisa sviedru baktērijas. 
 
Uzņēmums FAHRENHEIT pievērš lielu uzmanību saules aizsardzības jautājumam, kas lielos daudzumos nelabvēlīgi ietekmē ne tikai ādu, bet arī paša auduma izturību. Pateicoties jaunajai augsto tehnoloģiju audumu kombinācijai ar dizaina un apdares īpašībām, FAHRENHEIT šodien piedāvā plašu vasaras apģērbu klāstu ar maksimālo UV aizsardzības līmeni - UPF 50 .
UPF - faktors ir aizsardzības pret ultravioleto starojumu koeficients un norāda absorbētā saules starojuma daudzumu. Audums ar UPF 50 izlaidīs tikai 2% UV gaismas.
UPF aizsardzība palīdz tikt galā ar saules starojumu, bet PureCool tehnoloģija palīdz intensīvi noņemt mitrumu no ķermeņa, novērš baktēriju rašanos un palīdz ievērojami samazināt nepatīkamus aromātus. Sporta, makšķerēšanas, citu āra aktivitāšu laikā, vasaras kolekcija no FAHRENHEIT būs tieši tas, kas ir vajadzīgs
PureCool ir „zaļā tehnoloģija”, kurā tiek izmantotas mazas nefrīta akmens daļiņas. Pure Cool sniedz sajūtu, ka apkārtējā temperatūra ir zemāka. 
 
 
Kā tas viss darbojas?
 • FAHRENHEIT vasaras kolekcijas produkti dod jums sajūtu, ka apkārtējā temperatūra ir zemāka par 1-2 grādiem pēc Celsija, kas ir īpaši svarīgi karstā laikā
 • UV aizsardzība UPF 50 nodrošina auduma izturību un ļauj tikai 2 procentiem UV gaismas piekļūt ādai, glābjot jūs no apdegumiem un palīdz justies komfortabli
 • Pateicoties PureCool tehnoloģijai , apģērbs atdzesē ādu un atgrūž mitrumu. Izmantotie audumi ir izturējuši sarežģīto testu AATCC TM147-2016, kas nosaka bakterostatiskās aktivitātes līmeni uz tekstilmateriāliemgarantē ilgāku nēsašanas laiku, neparādoties sliktam aromātam, ko izraisa sviedru baktērijas,
 • Videi draudzīgie audumi un tehnoloģijas, ko izmanto FAHRENHEIT, ir ļoti svarīgi, tāpat kā audumu izturība.
Auduma sastāvs: 91% neilons, 9% spandekss ar UPF 50 aizsardzību un PureCool tehnoloģiju 
 
Apģērba, no šāda auduma, kopšana:
 • Mazgāt aukstā ūdenī ar līdzīgas krāsas apģērbu
 • Izmantot mazgāšanaslīdzekļus, kas paredzēti sintētisko audumu mazgāšanai
 • Mazgāt saudzīgajā režīmā
 • Nelietot auduma mīkstinātājus
 • Nelietot balinātāju
 • Negludināt
 
PAR FAHRENHEIT APĢĒRBU:
 
Fahrenheit ir vadošais termodrēbju ražotājs no Ukrainas. Fahrenheit piedāvā ļoti plašu sortimentu ar dažādām termodrēbēm, priekš dažādām nodarbēm. Fahrenheit termodrēbes, tas ir - komforts, ērtums, stils, izturība un aizsardzība no nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Fahrenheit termodrēbju ražošanā izmanto speciālos materiālus: PrimaLoft®, Gelanots® un Polartec®.
 • PrimaLoft® -  ir augstas kvalitātes materiāls, kas nodrošina aizsardzību aukstā laikā.  Primaloft ir viegls, gaisa caurlaidīgs, vēja aizsargājošs, ūdeni atgrūdošs materiāls, kas saglabā sausu un siltu ķermeni nelabvēlīgos laikapstākļos. Primaloft saglabā siltumu arī, kad ir mitrs, un tas ir ātri žūstošs. Primaloft mikrošķiedras, ir apstrādātas, lai radītu materiāla struktūru ar pirmšķirīgām siltumizolācijas īpašībām un šī tehnoloģija ir īpaši patentēta. Primaloft - tā ir lieliska kvalitāte, vieglums un termoizolācija. Šis materiāls ir iestrādāts kā odere cimdos, jakās, zeķēs un apavos.
 • Gelanots® - no šī materiāla tiek izgatavots viegls un plāns apģērbs, kas ir ērti transportējams un paredzēts uzvilkt, kad mūs pārsteidz nelabvēlīgi laikapstākļi. Materiāls ir ūdensizturīgs un elpojošs.  Gelanots ir viegls un ļoti elastīgs bezsporu membrānu materiāls, kas izgatavots, izmantojot speciālas tehnoloģijas. 
 • Polartec® - ir speciāls mikrošķiedras audums, kas ir neaustas drānas sintētisks materiāls ar izteiktu mitruma caurlaidību. Tas lieliski saglabā siltumu un tam ir termoregulācijas īpašības. Tas ir izturīgs materiāls, kuram nav nepieciešama īpaša piesardzība to mazgājot. Polartec® materiāls var tikt izmantots:
 1. Bāzes slāņa termodrēbēm -  Polartec pilnīgi absorbē mitrumu no ādas, ātri izžūst un nodrošina elpošanas spējas, radot maksimālu komfortu.
 2. Vidējā slāņa termodrēbēm - Polartec augsto tehnoloģiju izolācijas materiāli ir neticami izturīgi un paredzēti dažādiem laika apstākļiem.
 3. Kā ārējā slāņa drēbju aizsargmateriāls - tam ir lieliskas izturības īpašības pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, neierobežojot gaisa caurlaidību.
Termoveļas biezums un slāņi:
 • Bāzes, jeb plāna un viegla termoveļa, kura paredzēta vilkšanai tieši un ķermeņa kā pirmo kārtu. Plānā termoveļa cieši pieguļ ādai, novada mitrumu un uztur ādu sausu. Šādu veļu izmanto ne pārāk aukstā laikā kā vienīgo slāni, bet aukstā laikā, kā pirmo slāni. Kā virsējo kārtu ir jāvelk drēbes, kas aiztur vēju un atgrūž mitrumu.
 • Vidēja biezuma termoveļa ir izmantojama gan kā pirmās kārtas termoveļa, gan kā otrais slānis, ja nepieciešams papildus siltums. Atkarīgs no fiziskās aktivitātes intensitātes un laika apstākļiem
 • Biezā, jeb smagā termoveļa ir paredzēta auktiem laika apstākļiem un to velk virsū plānajai, vai vidējā biezuma termoveļai. Šāda termoveļa parasti ir bieza un nodrošina ļoti labu siltumu pat ļoti aukstā laikā.
IZMĒRU SALĪDZINOŠĀ TABULA:
Ražotājs: FAHRENHEIT
Ražots: Ukraina
Preces kods: FAJS12919SG
Izmērs: Universāls
Krāsa: Sota Gray


kosmodroms