Flīsa jaka FAHRENHEIT POLARTEC THERMAL PRO FATP10020

94.90 LVL

65.90 EUR

2-4 dienu laikā
FAHRENHEIT POLARTEC THERMAL PRO M izmērs
2-4 dienas
Skaits:
FAHRENHEIT POLARTEC THERMAL PRO L izmērs
2-4 dienas
Skaits:
FAHRENHEIT POLARTEC THERMAL PRO XL izmērs
2-4 dienas
Skaits:
FAHRENHEIT POLARTEC THERMAL PRO XXL izmērs
2-4 dienas
Skaits:
FAHRENHEIT POLARTEC THERMAL PRO XXXL izmērs
2-4 dienas
Skaits:
Produkta apraksts
Silta flīsa termojaka ar garām piedurknēm un rāvējslēdzi no ļoti labi elpojoša un sildoša materiāla. Jakai ir divas ērtas sānu kabatas.
 • Ražošanas tehnoloģijas - Polartec® Thermal Pro® 
 • Materiāls - 100% Poliesters
 • Rāvējslēdzis - YKK®
 • Ražots - Ukrainā
 • Krāsa - Pelēka
Polartec® Thermal Pro® - šādas tehnoloģijas termoveļa ir funkcionāli un tehniski vismodernākā starp siltumizolējošiem flīsa materiāliem Polartec®. Šādas tehnoloģijas termoveļai ir sasniegta augstākās pakāpes siltuma īpašības attiecībā pret veļas svaru. 
Sildošais, divslāņu audums Thermal Pro® atšķirās ar savu vieglumu un spēju atgrūst ūdeni. Auduma augšējais slānis pasargās arī no neliela lietus, bet auduma iekšējais slānis uzturēs ķermeni siltumā. Šāda auduma pluss ir tas, ka mitrums momentā tiek atgrūsts, nesasniedzot ķermeni. Šāda auduma termoveļu drīkst mazgāt un tā nezaudē savas īpašības pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Lieliska termojaka priekš makšķerniekiem, medniekiem un tūristiem. Šāda auduma termoveļa ir ļoti viegla, izturīga un komfortabla. Tā neuzsūc aromātus, ir ļoti ātri žūstoša un labi elpojoša.
 
PAR FAHRENHEIT APĢĒRBU:
 
Fahrenheit ir vadošais termodrēbju ražotājs no Ukrainas. Fahrenheit piedāvā ļoti plašu sortimentu ar dažādām termodrēbēm, priekš dažādām nodarbēm. Fahrenheit termodrēbes, tas ir - komforts, ērtums, stils, izturība un aizsardzība no nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Fahrenheit termodrēbju ražošanā izmanto speciālos materiālus: PrimaLoft®, Gelanots® un Polartec®.
 • PrimaLoft® -  ir augstas kvalitātes materiāls, kas nodrošina aizsardzību aukstā laikā.  Primaloft ir viegls, gaisa caurlaidīgs, vēja aizsargājošs, ūdeni atgrūdošs materiāls, kas saglabā sausu un siltu ķermeni nelabvēlīgos laikapstākļos. Primaloft saglabā siltumu arī, kad ir mitrs, un tas ir ātri žūstošs. Primaloft mikrošķiedras, ir apstrādātas, lai radītu materiāla struktūru ar pirmšķirīgām siltumizolācijas īpašībām un šī tehnoloģija ir īpaši patentēta. Primaloft - tā ir lieliska kvalitāte, vieglums un termoizolācija. Šis materiāls ir iestrādāts kā odere cimdos, jakās, zeķēs un apavos.
 • Gelanots® - no šī materiāla tiek izgatavots viegls un plāns apģērbs, kas ir ērti transportējams un paredzēts uzvilkt, kad mūs pārsteidz nelabvēlīgi laikapstākļi. Materiāls ir ūdensizturīgs un elpojošs.  Gelanots ir viegls un ļoti elastīgs bezsporu membrānu materiāls, kas izgatavots, izmantojot speciālas tehnoloģijas. 
 • Polartec® - ir speciāls mikrošķiedras audums, kas ir neaustas drānas sintētisks materiāls ar izteiktu mitruma caurlaidību. Tas lieliski saglabā siltumu un tam ir termoregulācijas īpašības. Tas ir izturīgs materiāls, kuram nav nepieciešama īpaša piesardzība to mazgājot. Polartec® materiāls var tikt izmantots:
 1. Bāzes slāņa termodrēbēm -  Polartec pilnīgi absorbē mitrumu no ādas, ātri izžūst un nodrošina elpošanas spējas, radot maksimālu komfortu.
 2. Vidējā slāņa termodrēbēm - Polartec augsto tehnoloģiju izolācijas materiāli ir neticami izturīgi un paredzēti dažādiem laika apstākļiem.
 3. Kā ārējā slāņa drēbju aizsargmateriāls - tam ir lieliskas izturības īpašības pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, neierobežojot gaisa caurlaidību.
Termoveļas biezums un slāņi:
 • Bāzes, jeb plāna un viegla termoveļa, kura paredzēta vilkšanai tieši un ķermeņa kā pirmo kārtu. Plānā termoveļa cieši pieguļ ādai, novada mitrumu un uztur ādu sausu. Šādu veļu izmanto ne pārāk aukstā laikā kā vienīgo slāni, bet aukstā laikā, kā pirmo slāni. Kā virsējo kārtu ir jāvelk drēbes, kas aiztur vēju un atgrūž mitrumu.
 • Vidēja biezuma termoveļa ir izmantojama gan kā pirmās kārtas termoveļa, gan kā otrais slānis, ja nepieciešams papildus siltums. Atkarīgs no fiziskās aktivitātes intensitātes un laika apstākļiem
 • Biezā, jeb smagā termoveļa ir paredzēta auktiem laika apstākļiem un to velk virsū plānajai, vai vidējā biezuma termoveļai. Šāda termoveļa parasti ir bieza un nodrošina ļoti labu siltumu pat ļoti aukstā laikā.
 
IZMĒRU SALĪDZINOŠĀ TABULA:
Ražotājs: FAHRENHEIT
Ražots: Ukraina
Preces kods: FATP10020
Krāsa: Pelēka


kosmodroms