Apavi HANWAG CANTO MID WINTER GTX (brūni)

Apavi HANWAG CANTO MID WINTER GTX (brūni) izm. 42.5
2-4 dienas
Skaits:
Apavi HANWAG CANTO MID WINTER GTX (brūni) izm. 43
2-4 dienas
Skaits:
Apavi HANWAG CANTO MID WINTER GTX (brūni) izm. 44.5
2-4 dienas
Skaits:
Apavi HANWAG CANTO MID WINTER GTX (brūni) izm. 45
2-4 dienas
Skaits:
Apavi HANWAG CANTO MID WINTER GTX (brūni) izm. 46
2-4 dienas
Skaits:
Produkta apraksts

Funkcionāli un moderni senlaicīga izskata vīriešu apavi, kas piemēroti ikdienai, kā arī nelieliem pārgājieniem, trekingam un atpūtai brīvā dabā. Zābakos iestrādāts Gore-Tex membrānmateriāla oderējums, kam piemīt izcilas ūdensnecaurlaidības un elpojošās īpašības. Īpašais siltumizolācijas slānis apavu pēdiņā (WarmthPlus) nodrošina papildus siltumizolāciju un komfortu zemās temperatūrās. Zābaki aprīkoti ar inovatīvo Hanwag Ice Grip komponentu zole, kas nodrošina drošu un stabilu saķeri ar virsmu - pat uz cieta ledus. Smalkas stikla daļiņas īpašajos gumijas komponentu protektora blokos ieskrāpējas ledus virsmā, lai nodrošinātu drošu un stabilu saķeri. Šī zole ir arī ilgi kalpojoša, pateicoties īpaši stingri formētajai konstrukcijai.
Šie zābaki apvieno mūsdienīgu, lielisku dizainu un absolūtu funkcionalitāti, kas nodrošinās labāko aizsardzību ziemā.

Zīmols Hanwag un tā ražotie apavi atspoguļo sasniegumus un tradīcijas, krātas uzņēmuma 90 gadu pastāvēšanas laikā, kas atklājas nebeidzamās inovācijās un augstākajā kvalitātē.

 

Uzņēmumu Hanwag 1921. gadā Vācijā, Fīrkirhenē dibināja apavu izgatavotāju ģimenē dzimušais Hanss Vāgners (HANs WAGner). Laika gaitā pieprasījums pēc viņa radītajiem apaviem tikai auga un tika izveidota ražotne, kurā 1936. gadā Olimpiskajām spēlēm tika radīti arī pirmie slēpošanas zābaki. 1980. gadā Hanwag sāka ražot vieglus, klinšu kāpšanai piemērotus apavus, taču, augot kalnu tūrisma nozarei, Hanwag darbību lielākoties veltījis kalnu un trekinga/pārgājienu apavu attīstīšanai un ražošanai. 1996. gadā Hanwag sāk ražot zināmākos un nepārspētākos Alaska GTX pārgājienu zābakus. Atzīmējot 90 gadu jubileju un lepojoties ar tik ilgo pieredzi augstkalnu apavu ražošanā, 2011. gadā Hanwag atbalstījis ārkārtas patvēruma izveidi Cūgšpicē, Vācijas augstākajā kalnā. Pastāvīgas inovācijas un attīstība, kvalitāte, tradīcijas un sasniegumi - šīs īpašības joprojām ir uzņēmuma pamatprincipi. Hanwag pastāv galvenokārt par perfektu apavu pielāgotību, funkcijām un amatniecības pieredzi. Šo apavu pielāgotība ir leģendāra! Gadiem ilga pieredze, ekspertu meistarība, labākie materiāli un spēcīgas konstrukcijas tehnikas nodrošina optimālu funkcionalitāti un nepārsējamu Hanwag apavu kvalitāti.
Preces kods: 4460
Materiāls: Ārējais materiāl: Nubuk āda (vecināta); Membrāna (oderējums): Gore-Tex Panda
Zole: Hanwag IceGrip LT; Izņemama termo pēdiņa


kosmodroms