Elektromotors MINN KOTA ULTREX 80/US2/IP_BT

Elektromotors MINN KOTA ULTREX 80/US2/IP_BT
Skaits:
Produkta apraksts

Ultrex ir perfekts elektromotors ar pedāli, kura reaģēšanas ātrums un precizitāte ir ļoti augstā līmenī. Izmantojot GPS tālvadības sistēmu, tas atvieglo navigāciju un manevrēšanas iespējas.

Minn Kota Ultrex apvieno mehāniskās un elektroniskās motora vadības priekšrocības.
Ultrex motori ir ar I-pilot un ar I-pilot LINK. I-pilot LINK nozīmē, ka konkrētajam motoram ir iebūvēts ethernet savienojums, kurš ļauj motoru savienot ar Humminbird eholotēm, tāpēc motoru var vadīt arī no eholotes displeja.
Galvenā Ultrex priekšrocība ir vieglā vadāmība un reaģēšanas ātrums.
Ultrex ir iebūvēts BlueTooth. Motoram ir arī pozīcijas sensors. Ultrex motoriem ir JOGGING funkcija, kura palīdz pamainīt enkurošanās vietu ar vienu pogas spiedienu. I-pilot versijā motoram nāk līdz pults. I-pilot LINK pults ir ar skārienjūtīgu ekrānu.
Jaunais Ultrex ir ļoti atsaucīgs, tam ir intuitīva stūrēšana un GPS kontrolē laivas vēlamo stāvokli ūdenī. 
Minn Kota Ultrex BT (Bluetooth) ir kā paraugs motoru pasaulē, ar kuru salīdzina visus citus motorus. Novietojot kāju uz pedāļa, spiežot pedāli uz priekšu un atpakaļ, motors vadās ļoti precīzi un ar ļoti mazu piepūli. Motors ir ļoti kluss, ar labām manevrēšanas iespējām un tam ir ļoti ērta sistēma, kas atvieglo motora pacelšanu un nolaišanu.

Video:

Ražotājs: Johnson Outdoors
Ražots: ASV
Garantija: 2gadi
Preces kods: 1368801M
Motora vadība: pedālis/pults
Jauda: 80 Lbs
Volti: 24V
Stieņa garums: 132 cm


kosmodroms