MARINE Laiva STRONG RANGE 450 SC NEW

MARINE Laiva STRONG RANGE 450 SC NEW
Skaits:
Produkta apraksts

Par STRONG RANGE sērijas laivām

MARINE modeļiem 370S, 400S un 450S ir lielāka konstrukcija nekā Light sērijas laivu modeļiem.

Šī sērija var pārvadāt vairāk cilvēku, ir stabilāka un drošāka sava paaugstinātā sāna dēļ. Ar šīm laivām var pārvietoties arī nelielos viļņos.

Marine 370U, 400U, 400UL un 450U ir plats V korpuss un augstāki sāni, lai nodrošinātu lielāku drošību arī lielākos viļņos. Šī iemesla dēļ tās ir ļoti populāras makšķernieku vidū un arī brīvās atpūtas cienītājiem. Šīs laivas var aprīkot ar tālvadības pulti.

            500S un 500U ir lielākās laivas MARINE klāstā.

Tās izceļas, pateicoties izcilam sniegumam, ārkārtīgi augstai stabilitātei un nevainojamai darbībai uz skarbās jūras. Lielākajā daļā gadījumu, tās ir ideāli piemērotas atpūtai uz ūdens. 500S ir ātrākais modelis MARINE ģimenē, ja tas ir savienots ar 40 ZS motoru, sasniedzot līdz pat 60 km / h.

500U ir lielākā laiva MARINE klāstā, piedāvājot gan vairāku cilvēku ietilpību, gan kravnesību, padarot to piemērotu niršanas grupām vai pasažieru pārvadāšanai. 500U ir daudzpusīga laiva, piemērota tāliem kuģošanas apstākļiem,  makšķerēšanai, kā arī ir ideāla kā darba vai glābšanas laiva ekstremālos apstākļos.

Par šo laivu:

Šī laiva būs piemērotākā kā treneru laiva jahtu, airu un kanoe braucieniem/sacensībām. Ideāli piemērota 1-2 cilvēkiem. Tā ir ļoti viegla un ātra, taču neizraisa lielus viļņus. Lielākai ērtībai laivā ir paredzēts pietiekoši daudz vietas. Izvēles spārnus ap laivu, lai novērstu iespējamos bojājumus, kad tās tuvojas viena otrai un saskarās.

Tehniskā informācija: (angļu valodā)

Svarīga informācija

Par konkrēto laivu sīkāku informāciju un saderību ar aksesuāriem var uzzināt zvanot uz EBOAT.LV tālruni! 
Mūsu laivu speciālists un pārstāvis spēs Jums piemeklēt labāko laivu un risinājumu dažādos ar laivām saistītos jautājumos
 

Ražotājs: MARINE
Materiāls: Alumīnijs
Garums: 4,45 m
Augstums: 0,73 m
Svars: 116 kg
Max. Svars laivā: 726 kg
Max.pers.: 7
Max. Motora jauda: 40 HP
Max.Motora svars: 141,4 kg
Alumīnija biezums - apakšdaļā: 1,6 mm
Alumīnija biezums - sānos: 1,4 mm
Ribu skaits: 8
Ķīļu skaits: 5
Kategorija: C


kosmodroms