BREADEN ir augstākās klases spiningu un copes inventāra ražotājs no Japānas.
Uzņēmuma pirmssākumi meklējami 2002. gadā. Šobrīd Breaden zīmols ir plaši pazīstams un cienījams, kā Japānā, tā arī daudzās valstīs ārpus tās robežām. Šī zīmola klāstā ir lieliski spiningi, paredzēti kalmāru copei, vieglajam džigam, rokfišam. Mūsu platuma grādos šiem spiningiem ir plašs pielietojums – džigs, drop šots, sapalu un mežavimbu cope, asaru ķeršana mikrodžiga tehnikā, vai ar maziem vobleriem. Tāpat lieliski šos spiningus var izmantot, ķerot foreles, gan dīķos, gan upēs. Visi spinngi ir veidoti no augstākās raudzes izejmateriāliem, blankām. Spiningiem ir pielietota Fuji modernākā furnitūra. Lieki piebilst, ka Breaden spiningi ir ar augstu jutību, spējīgi veikt maksimāli tālus metienus, kā arī ir atbilstoši viegli. Spiningiem ir salīdzinoši vienkāršs vizuālais noformējums, ļaujot koncentrēties tikai uz copi, un ļaujot izbaudīt katru zivs sitienu māneklim.

Breaden zīmols piedāvā ne tikai spiningus, bet arī daudz un dažādus aksesuārus, kā arī apgērbu. Zīmols savus aksesuārus veido praktiskus, spilgtās krāsās. Breaden lieliskās, ūdens necaurlaidīgās somas palīdzēs pasargāt mantas jebkuros laikapstākļos. Tāpat ir pieejams klāsts ar drēbēm, kuras pasargā no spēcīgiem saules stariem, dažādām cepurēm, un lietus kostīmiem.

Breaden tas ir inventārs, kurš sagādās prieku par katru copes reizi!

 

Breaden piedāvā dažādas spiningu sērijas, katrā no kurām ir iemiesotas kādas īpašības, kas padara šīs sērijas modeļus unikālus.

Squid Wicked Game (SWG) Specimen – šai sērijai pamata uzdevums ir jutīgums. Ar šiem spiningiem pat vismazākā cope netiks palaista garām.

Squid Wicked Game (SWG) BG un BB – jaudīgi spiningi, ar ļoti jutīgām un informatīvām spicēm. Sērijā ir arī multiplikatoru spolēm paredzēti modeļi.

Squid Wicked Game (SWG) BG Light – specifiskai copes tehnikai veidoti modeļi. Izceļas ar augstu jutību un spēju labi piecirst un noturēt zivi.

Glamour Rock Fish (GRF) TX – spiningi ir paredzēti vieglajām un vidēji smagām tehnikām. Modeļiem ir raksturīga augsta jutība, tai pat laikā spiningi saglabā savu jaudu.

Glamour Rock Fish (GRF) TR – vieglai tehnikai paredzēti spiningi, kuri ir veidoti darbam tieši ar pīto (PE) auklu. Spiningi ir gan jutīgi, gan ar jaudas rezervi.

Glamour Rock Fish (GRF) TE – modeļi, kas ir paredzēti ļoti viegliem mānekļiem. Tai pat laikā TE sērija saglabā augstu jutību un spēju veikt dažādas animācijas ar mānekļiem.

Glamour Rock Fish (GRF) Trevalism Kabin – pati jaunākā Breaden sērija. Modeļi paredzēti darbam ar ļoti viegliem mānekļiem. Visi Kabin sērijas modeļi ir ar augstu jutību, lieliski piecērt un notur zivi, kā arī ar ir spējīgi veikt dažādas mānekļu animācijas.

Glamour Rock Fish (GRF) Trevalism Yogi – arī šī ir viena no jaunākajām Breaden spiningu sērijām. Spiningi ir jaudīgi, tai pat laikā saglabā savu jutību un spēju darboties ar dažādiem mānekļiem.

 

 


kosmodroms